Nonnerka

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2021. augusztus 17.

Kevert típusú arc bőröm van. Az államnál és orrom mellett száradásra, T vonalban zsírosodásr hajlamos a bőröm, csak ritkán és kevés pattanásom van. Jól hidratárl, elég vizes állaga van, így egy borsónyi is szépen befedi a bőröm. 2 hónapra napi egy használattal elég, így szerintem az ára sem vészi. Télen nem tudom elég lesz-e. Ami negatív, hogy lassan szívódik be, és ragacsos érzés hagy maga után, emiatt csillagot is vonok le.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2021. augusztus 17.

Szuper kis cucc. Több mint két hónapja használom esténként zuhanyzás közben. Még csak a kis flakon felénél tartok, így megkockáztatom, 4 hónapra is simán elég lesz, így bőven megéri az árát. Nem szárít túl vészesen, csak egy picit (a bioderma sensibio light ot használom utána). Nagyon ajánlom mindenkinek

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2021. augusztus 17.

Itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, mondván beletörődöm hogy ilyen drága, de ha működik, az mindent megér. Hát nem működik. Tiszta szemhéjamra viszek fel belőle, (próbáltam kevesebbel is és úgy is hogy bőséggel tettem fel), két óra múlva már mászik el az amúgy mac szemhéj púderem. A 24 órás tartósság…. hagyjuk is. Csak azért nem kap 0 pontot, mert olyat nem lehet