Nonnerka

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2021. december 18.

Nekem egy “red” nevűm van itthon. Még nem találtam olyan ajakápolót ami hatásosabban hidratálna ennél. Az összes szőlő zsír meg carmex kutya füle ehhez képest. Sokáig elég, nagy a mennyiség, és szél puha lesz az ajkam, nem cserepesedik fel mint a többitől

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Szempillaspirál
2021. december 14.

Csak úgy mint a többi szempillaspirálnál itt is sok festéket vesz fel az elején az aplikátor. Ezért érdemes egy zsepivel lehúzni róla a felesleges mennyiséget, és így szép hatást ér el. Mivel nem egy drága darab, így ez a pazarlás annyira nem fájó. Nekem átlagos pilláim vannak, szemöldökig érőre varázsolja őket, szóval látványos. Picit összeragasztja a pillákat, de egy szempilla kefével ezt orvosolni lehet. Nem tartom építhetőnek mert póklábas lesz a hatás, 1-2 réteggel szép eredmény érhető el. Engem nem zavart az aplikátor fejének rugalmassága, szerintem egyáltalán nem vészi. Hideg vízzel lemosható, nem értem a többieknek miért jön le ennyire nehezen. Összességében annyira nem nagy durranás, a maybelline false lash effectje szerintem ugyanerre képes. Simán újravevős darab

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2021. augusztus 17.

Kevert típusú arc bőröm van. Az államnál és orrom mellett száradásra, T vonalban zsírosodásr hajlamos a bőröm, csak ritkán és kevés pattanásom van. Jól hidratárl, elég vizes állaga van, így egy borsónyi is szépen befedi a bőröm. 2 hónapra napi egy használattal elég, így szerintem az ára sem vészi. Télen nem tudom elég lesz-e. Ami negatív, hogy lassan szívódik be, és ragacsos érzés hagy maga után, emiatt csillagot is vonok le.