nonni

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Kiss Kiss Lips Szájfény

Lovely Kiss Kiss Lips Szájfény
2015. október 5.

Nekem a 4-es árnyalatban van meg, ugyanaz a piros, mint amelyik a képen is van. Akciósan, 329 forintért jutottam hozzá a Rossmannban - mivel mániákus rúzs, illetve szájfénygyűjtögető vagyok, így megvettem. Az első, amit muszáj megemlítenem, hogy (számomra) émelyítően büdös, édeskés "illata" van. Lehet, hogy ez másnak kedvez, de én konkrétan majdnem rosszul lettem tőle... Az van feltüntetve a terméken, hogy vízálló, de sajnos elég könnyen lejön, és viszonylag gyorsan is kopik. Nem vettem észre, hogy optikailag nagyította volna az ajkaimat, bár, én egyébként sem annyira hiszek ezekben a dolgokban, hogy szike nélkül csodát lehetne tenni :D A színe egyébként szép, nem az a rikító piros, hanem kicsit természetesebb. Emiatt el fogom használgatni majd, az amolyan átlagosabb napokra.

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder

Yves Rocher Tusfürdő Radírozó Gyümölcsmagokkal-Vadszeder
2015. augusztus 25.

Nem rossz, de igazából nem hagyott maradandó élményt. Sajnos - mint ahogy előttem is említették - nagyon híg, éppen ezért elég hamar elfogyott. A radírozás sem valami jó, annyira nem hatékonyak benne ezek a kis szemcsék. Ettől függetlenül kellemes volt használni, az illata jó, de ennyi.

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra
2015. augusztus 12.

Tényleg nagyon finom az illata, és bevallom, ez fogott meg benne. :) egyelőre nagyon szuper, a hajam is szereti, de ezzel kapcsolatban mindenképpen kell majd egy update, mert még nem régóta használom. Puha lett tőle a hajam, és könnyen kezelhető, pedig nem hagytam fent sokáig.

1 smink