nop

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2016. április 6.

Még csak az első élményről tudok beszámolni, rögtön gyönyörű tükörfényű lett tőle a hajam. Egyszerre próbáltam ki az Elseve Selymes Olajával, abból a rózsaszín kupakos, károsodott hajra valóval (rettentő tudományosan 2 külön copfba fogtam a hajamat és fültől lefelé kentem rá). Nagyon érdekes, az azonnali tapasztalat az volt, hogy a Gliss Kurostól sokkal fényesebb lett, szinte ragyogott, míg az Elseve-től meg olyan visszafogottabban selyemfényű. Viszont 2 óra múlva megnézve látszott, hogy a Gliss Kuros oldalnak szinte eltűnt a fénye, míg az Elseve ugyanolyanolyan maradt mint felkenéskor.
Amúgy gyorsan zsírosodó, vékoy szálú, sok, de tartás nélküli hajam van, az alsó 15 centi nagyon megviselt egy régebbi festéstől.
Majd jövök updatelni, hogy zsirosít-e, mert az még nem tudom megmondani, de mivel az Elseve ennyivel jobb elsőre, így az kap 5 csillagot, ez meg 3-at. Amúgy persze jobban belegondolva simán lehet, hogy az Elseve csak bevonja valamivel a hajat a felületen, azért marad fényes, ezt meg esetleg beitta a hajam és tényleg ápol. Fogalmam sincs, ezért jövök majd hosszabb távon updatelni :)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2016. április 6.

A kupakja a valóságban halvány rózsaszín, de ez részlet kérdés. Még csak az első élményről tudok beszámolni, azonnal puhább és fényesebb lett tőle a hajam és nekem ez az édeskés virágillat is bejön nagyon. Egyszerre próbáltam ki a Gliss Kur 6 Miracles olajával (rettentő tudományosan 2 külön copfba fogtam a hajamat és fültől lefelé kentem rá). Nagyon érdekes, az azonnali tapasztalat az volt, hogy a Gliss Kurostól sokkal fényesebb lett, szinte ragyogott, ettől meg olyan visszafogottabban selyemfényű. Viszont 2 óra múlva megnézve látszott, hogy a Gliss Kuros oldalnak szinte eltűnt a fénye, míg ez az Elseve ugyanolyanolyan maradt mint felkenéskor.
Majd jövök updatelni, hogy zsirosít-e, mert az még nem tudom megmondani.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2016. április 6.

Most még csak az azonnali hatásról tudok beszámolni, később jövök updatelni.
A leírás szerint hajmosás előtt a fejbőrbe masszíroztam és a hosszára is tettem belőle bőven, majd rajta hagytam egy éjszakára. Másnap reggel zsíros hajra való samponnal mostam meg 2x és balzsamot nem használtam. Utána a törölközőszáraz hajamra még tettem, de csak fültől lefelé. Engem nagyon meggyőzött az eredmény. A fejem tetején, kb a fülemig annyira gyönyörűen lett fényes a natúr (festetlen) hajam, amilyen még tényleg sohasem volt, csak kb 3 évvel ezelőtt, amikor még festettem és épp frissen volt festve. Sosem hittem volna, hogy a natúr haj is lehet olyan csillogó mint a festett. A hajam hossza puhább lett, az remek, viszont a végén, a alsó 15 centi egy régi festéstől nagyon megviselt, na, arra kenhettem bármennyit egyszerűen nem lett puhább. Ja, hátha számít, világos színű, nagyon vékony szálú hajam van, amit 2 naponta kell mosni és hiába van belőle sok, olyan vékony szálú, hogy semmi tartása nincs és szögegyenes.
Összességében 5 csillagra értékelem, mert nagyon könnyed, már elsőre nagyon látványos, az illata finom rózsa és nem nagymamás rózsa és bízom abban is, hogy rendszeresen használva a végeken is segít majd valamit. Hát igen, az kár, hogy nem pumpás, hanem kiöntős a flakonja, mert nehezebb így adagolni. Az állaga rendkívül könnyed, tehát nem azt érzem, hogy egy nehéz olajat viszek fel a hajamra, hanem egy pillekönnyű ápolás :)