norab

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2022. május 8.

4 használat után a melírozott hajamat sikerült vele jól szétszárítani. A hajvégeim folyamatosan kócolódtak utána, nekem nem jött be, pedig annyira jó véleményeket olvastam róla. Maradok az olaplexnél.

Update: tettem még egy próbát vele, mégpedig úgy, hogy mélytisztító sampont használtam előtte. Úgy látszik, hogy így működik a dolog, bár én nem érzem így sem csodaszernek ahhoz képest, hogy mennyibe kerül. Most a 3. alkalomnál tartok, a hosszabb távú hatását még nem tudom, de majd beszáomlik.

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse

Kevin Murphy Hydrate Me Rinse
2021. május 15.

Kicsit bánom, hogy nem az utazó kiszerelést vettem meg, hogy kipróbáljam. Alapvetően nem lenne rossz a melírozott hajamra, nekem még az illata is bejön, de az egymást követő kb. harmadik használat után már érzem, hogy teljesen elnehezíti a hajam és olyan, mintha nem sikerült volna tisztára mosnom. Elhasználom egyébként, de maximum 2 hetente 1x teszem a hajamra, különben zsírban úszik a fejem tőle.

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál
2019. július 18.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Hosszú, egyenes pilláim vannak, ez pedig nagyon szépen íveli őket. Nem tapaszt össze, nem potyog, lemosni is könnyű. Kár hogy a drogériákból eltűnt, így marad a rendelés.