norasmith

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2021. január 7.

Nagyon meg vagyok elégedve! Nem szeretem az alapozókat, nekem túl nehezek, ezért BB krém párti vagyok. Gondoltam, adok neki egy esélyt, mivel ennek is könnyedebb az állaga, ezáltal természetesebb a hatás. Elég folyékony, és a pumpás adagolójából már egyből az arcomra nyomom a terméket, az ujjaimmal eloszlatom és sminkszivaccsal eldolgozom. Szépen egységesíti az arcbőrt. Aki enyhe fedésű alternatívát keres, annak tudom ajánlani ezt a terméket.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2020. december 16.

Annyira sajnálom, hogy már nem gyártják! A keféjén először nagyokat néztem, hogy ez vajon mit tud kihozni a szempilláimból, de 500 forintért a kiárusításon nem volt veszíteni valóm. Az egyik kedvencem lett! Minden nap ezt használom, teljesen meg vagyok elégedve és sajnálom, hogy nem vehetem újra.

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2020. december 16.

A régi verzióját már használtam, ami fehér színű volt, nemrég kaptam meg az új verzióját, ami viszont pirosas színű (ajkakon nincs színe) így kíváncsi voltam, esetleg a formula vagy a hatás változott-e.
Állagra egyértelműen könnyedebb az új, viszont érzetre és hatásra ugyanaz. Felkenés után kellemes,hidratáló érzés kb. 10 percig, viszont amint elkezdi beszívni a szám, száraz, kicserepesedett, nehéz érzetűek lesznek az ajkaim (akkor is ha alapjáraton nincs kiszáradva a szám). Kellemetlen érzés nekem, egy idő után muszáj letörölnöm. Más ajakápolónál eddig nem tapasztaltam ezt. Nagyon sajnálom, mert az ára miatt nem ezt várnám, illetve tényleg nagyon próbáltam megszeretni.
Nekem nem okoz gondot a tégelyes kiszerelés, a számat érintem bele, nekem így bevált a felvitele.