NoraVarga

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo
2020. február 22.

Minden nap használom, szeretem nagyon. Viszont nem annyira pigmentált, mint amennyire annak látszik.
Én majd' 30%-kal drágábban vettem, mint ami ár fel van tüntetve feljebb.
Elfogyni meg egyáltalán nem akar, alig fogyott belőle, pedig mondom, midnen nap használom azért és rendesen. Szóval megéri az árát.

Update: másfél év, valamkint tényleges mindennapos használat után alig fogyott belőle! El sem hiszem, hogy ilyen sokáig tart ez a pici kis tégely.

Update 2020 Február: még mindig használom! :D Viszont ha majd elfogy, nem veszem újra, mert nem ér többet, mint bármelyik másik olcsóbb társa.

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Trophy Wife árnyalatot (kissé erős lila, őszre tökéletes), illetve a Sephorában vettem meg a Sugar Mama-t (barackos nude).
Hihetetlenül tartósak, nem érezni az ajkakon egyáltalán, applikáció közben van időm pepecselni, mert eléggé folyós, és nem mozog el viselés közben.
A hozzá illő szájceruzával verhetetlen. A vanília illata pedig egy plusz. Ajánlom mindenkinek! :)

Huda Beauty Lip Strobe

Huda Beauty Lip Strobe
2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Shameless árnyalatot, ami egy kissé barnába hajló árnyalat rózsaszín-arany csillámokkal.
A vizes szájfény-hatás nem tart túl sokáig, viszont a csillámok fennmaradnak amíg le nem szedem (evés, ivás stb. után is), ezzel metállos hatást kölcsönözve az ajkaknak. Biztosan venni fogok más árnyalatokat is. :)