NoraVarga

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Trophy Wife árnyalatot (kissé erős lila, őszre tökéletes), illetve a Sephorában vettem meg a Sugar Mama-t (barackos nude).
Hihetetlenül tartósak, nem érezni az ajkakon egyáltalán, applikáció közben van időm pepecselni, mert eléggé folyós, és nem mozog el viselés közben.
A hozzá illő szájceruzával verhetetlen. A vanília illata pedig egy plusz. Ajánlom mindenkinek! :)

Huda Beauty Lip Strobe

Huda Beauty Lip Strobe
2017. december 6.

Én a Lip Tin kollekcióval rendeltem meg (Cult Beautyról) a Shameless árnyalatot, ami egy kissé barnába hajló árnyalat rózsaszín-arany csillámokkal.
A vizes szájfény-hatás nem tart túl sokáig, viszont a csillámok fennmaradnak amíg le nem szedem (evés, ivás stb. után is), ezzel metállos hatást kölcsönözve az ajkaknak. Biztosan venni fogok más árnyalatokat is. :)

Huda Beauty Desert Dusk Palette

Huda Beauty Desert Dusk Palette
2017. október 31.

Imádom! Csodálatos, sokrétű sminkeket lehet elkészíteni vele. Viszont némelyik szín lepereg, így ajánlatos először a szemsminket megcsinálni, és csak azután a bőrt. Drága, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert kiváló minőségű, és nagyon sokáig elég, ráadásul egész nap fenn is marad.
Én amúgy a Cult Beauty oldaláról rendeltem.
Csakis ajánlani tudom!