norci1126

Regisztráció dátuma: 2016. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon

Schauma Nature Moments Méz Elixír & Fügekaktusz Olaj Sampon
2017. december 15.

Négy csillagot adok, mert
1.kicsit kiszárítja a fejbőröm, emiatt korpásabb, mint az előző samponomtól (garnier ultra doux mézes).
2. Az illata is kevésbé kellemes és tartós, mint a garnier-é.
3. A garnier jobban kondicionált.
Azért váltottam le a hasonló kaliberü garniert, mert nagyobb kiszerelésben olcsóbban tudtam a schaumát megvenni. Jelenleg 3 hete használom, egyelőre nem győzött meg, hogy végleg lecseréljem a garniert.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. szeptember 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket a Krémmániától. Kb 1 hónapja használom, Garnier micellás vizet váltottam le vele. Az illata semleges, nem érzem rossznak, mint ahogy többen írták. Egészen szépen tisztít, smink lemosásához elég sokat el kell használni, hogy rendesen leszedje, nem vízálló Catrice szempillaspirálomat így sem mindig sikerül maradéktalanul, emiatt vontam le egy csillagot. Kellemes, tiszta érzést hagy a bőrön, nem szárít, nem ragacsos, nem hagy filmes réteget, meglepően jól hidratálta is a bőröm (direkt kipróbáltam úgy is, hogy nem használtam utána semmit). Számomra nem nyujtott annyival többet a sensitive Garniernél, hogy megérje többet fizetni és lecserélni. Ettől függetlenül egy remek micellás víz, érzékeny bőrűeknek kifejezetten jó, szívesen fogom elhasználni.

Duchesse Sensitive Intim Tisztító Folyadék

Duchesse Sensitive Intim Tisztító Folyadék
2017. június 27.

Több éve használom, meg vagyok vele elégedve. Legutóbb egy ehhez képest is újabb csomagolásban találtam, még INCI nem lett ellenőrizve, hogy ugyanaz-e, bár gyanítom, hogy nem, mert az illat változott. Szülés után is használtam gátseb tisztításakor, semmilyen irritáció nem jelentkezett. Szerintem egy pumpás adagoló praktikusabb lenne az állaga miatt, mert ebből a folyósabb zseléből egészen kis mennyiség is elég, viszont a flakonból néha kizúdul, ha nem figyelek eléggé. Az értékéből persze ez nem von le.