norcza

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Douglas Naturals Nappali Krém Fényvédővel SPF15

Douglas Naturals Nappali Krém Fényvédővel SPF15
2017. január 18.

Karácsonyra kaptam ezt a kremet ajándekba. Egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsőhasználat alkalmával egy pumpálásnyit vittem fel az arcomra de ez rengtegnek bizonyult. Alig tudta beinni az arcom. Nagyon gazdag olajos krém mégis könnyű és lágy. Kevés is elég belőle. Kellemes finom natúr illata van. Először nem tetszett sőt büdösnek találtam, de megszoktam es most már nagyon tetszik. Jól hidratál. A keveset jól beszívja a bőtöm kellemes érzés a bőrömnek. Este is és reggel is hasznalom. Jól hidratalja a télen kicsit szárazabb arcomat. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. A legjobb benne, h a többi arckrememmel ellentétben ezt a szemkörnyékemre is bátran kenhetem nem irritalja nem csípi. Ezt nagyon szeretem bennem. Nem kell külön szemkörnyék ápoló. Az ára miatt nem tudom ujra veszem-e. De nagyon jo kis krém szép összetevőkkel. 5*

Lirene Healthy Skin Hidratáló és Nyugtató Arckrém

Lirene Healthy Skin Hidratáló és Nyugtató Arckrém
2017. január 18.

Nekem eddig egy hidratáló krém sem jött be igazán amit eddig használtam. Mindig hagyott maga utan vmi film réteget vagy úgy éreztem nem kap levegőt alatta az arcom. És vagy túl zsíros volt, vagy semennyit sem hidratált. Véletlenül akadtam rá, pont le volt árazva a Rossmanban. Nem fűztem hozzá nagy reményeket. Első alkalommal amikor felkentem èreztem, hogy sűrű és gazdag krem és fèltem, hogy úgy járok mint a többivel és túl sok lesz a pofimnak. De szépen beitta a bőröm mintha csak erre a krémre vágyott vona eddig. :) Nem okozott pattanásokat v kiütést. Reggeli arctisztítas utan nyugtatja a kipirosodott bőrömet. Nagyon megszerettem! 5 * :)