noricza

Regisztráció dátuma: 2021. február 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. február 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lavozon Átlátszó Napvédő Spray SPF50

Lavozon Átlátszó Napvédő Spray SPF50
2022. május 12.

A fújókával nekem is meggyűlt a bajom, ettől függetlenül ár-érték arányban jó. Gyors vásárlás volt, ez volt az első ami a kezembe akadt és még olcsó is volt. Az illata olyan amilyen, nem tudom miért kell ezeket mindig teletolni valami illattal. Kicsit ragadt, de legalább nem volt fehér, leégés ellen szupi volt, tette a dolgát. Strandra szuper de túrázáshoz már nem biztos, hogy ezt választanám.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. május 12.

Megint a "hype vonatra" szálltam (javíthatatlan vagyok...). Ez az első fényvédőm így igazából összehasonlítási alapom nincs. A választást az ára és a népszerűsége segítette (a garnier és e közt vacilláltam csak elfelejtettem, hogy melyik a jó a garnieresből és mivel az drágább ez nyert első körben) Elsőre az 'előírt mennyiséget' kinyomtam, krémes kis állag, felkentem és hát azt hittem kicsit megszaladt mert az a 'kétujjnyi mennyiség' baromi soknak tűnt. Végül beszívta a bőröm nem volt ragacsos és csillogós sem - szerencsére a fehérség is eltűnt. Az illata elég intenzív azt megkell hagyni, nem csodálom, hogy sokan nem kedvelik. Nekem tetszik, jobb mintha tipikus naptej szaga lenne, bár nem bánnám ha azért egy idő után elillanna. Nap végére kifénylett alatta a bőröm de nem éreztem fullasztónak, bár most eléggé rottyon van valamiért a bőröm, tele lettem pattanásokkal és az még idő mire helyre áll, úgyhogy nem tudom majd a későbbiekben mennyire lesz zsíros hatása. Egy szó mint száz egyelőre tetszik, de azért majd kipróbálok mást is.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2022. május 12.

Hatalmas nagy gyulladt pattanásaim ellen már nem tudtam mit vessek be, ezért úgy döntöttem teszek vele egy próbát és milyen jól tettem. Egyébként is terveztem bevezetni a 'rutinomba' de mindig elvetettem végül. Így tavaszra nem csak a fák hanem a fejem is elég szépen kirügyezett úgyhogy lépni kellett. Az első használat után úgy ébredtem reggel, hogy mérséklődtek a gyulladások, már használgatom 1-2 hete és a pattanások mérete is csökkent valamint a számuk is. Remélem hamarosan minden visszaáll a régi kerékvágásba. Az csak plusz, hogy a miteszerek is szépen fogyatkoznak. Nem irritált, nem volt kellemetlen érzete. Állagra kicsit nyálkás de engem nem zavar mert szépen beszívódik és nem hagy ragacsos réteget maga után.