noriri

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Tonymoly Wonder Apricot Seed Deep Cleansing Oil

Tonymoly Wonder Apricot Seed Deep Cleansing Oil
2020. január 3.

Az illata egész kellemes, de nem annyira barackos, mint reméltem. A lemosható termékeknél kifejezetten kedvelem, ha van valami illatuk.
A funkcióját teljesen kielégíti, a szemsminket is szépen fellazítja, nem csípte a szememet sem. Nem szárít, nem túl folyékony. Nem hiszem, hogy újraveszem, de ha nem leszek kreatív kedvemben és akciós lesz, akkor lehet, hogy mégis.
Ha a népszerű Kosé Softymo Speedy olajhoz hasonlítom, akkor az állaga nagyjából megegyezik és hozzák ugyanazt a szintet, míg az utóbbi valamivel olcsóbb is.

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus
2019. december 3.

Őszintén meglepődtem, hogy nem vált be. Youtuberektől is sok jót hallottam és az itteni értékelése sem számít rossznak.
A legnagyobb problémám, hogy egyáltalán nem tűnik feketének rajtam, pedig világos a bőröm és a hajam is.
Így pár használat után a vége is elkezdett szétesni, nem hiszem hogy sokáig fogja bírni.
Lehet, hogy az enyém csak selejtes, bár rossmanban vettem, bontatlan csomagolásban.
Még jónak sem mondanám.

Cosrx Balancium Comfort Ceramide Cream

Cosrx Balancium Comfort Ceramide Cream
2019. november 17.

Sűrű, jellegzetes centella illata van. Nekem nem szívódik be egykönnyen, smink alá semmiképpen nem használnám.
Én is újra fogom venni, mert szeretek egy nehezebb barrier krémet is tartani itthon és szépen el is fogom tudni használni. A felhasználói élmény nem a legjobb, nappali krémnek nem válna be nekem, de a célját nagyon szépen kielégíti.

Különösen szeretem kémiai hámlasztó után használni. A TO AHA 30% + BHA 2%-t használom. Korábban a cosrx aha folyadékát használtam és gyakran úgy éreztem, hogy a bőröm érzékenyebb lett utána. Szerintem ez a krém sokat segít a hámlasztás után megvédeni a bőrömet.

3 ÖSSZETEVŐ