noriri

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2020. december 17.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a fogkrémet, ezidő alatt el is fogyott. Szeretem a kókuszos dolgokat, de volt egy nagyon rossz tapasztalatom egy másik kókuszos fogkrémtől, ami hányingerkeltő volt. Ez ellenben egyáltalán nem az. A kókusz valahogy csak a mentol után érződik és szerintem sokan vannak rajtam kívül is, akik nem nem bírnak lemondani a mentolos fogkrém koncepcióról. Szerencsére ennél nem kell. Egyébként minden tekintetben teljesen kielégítő fogkrém és egészen megszerettem.

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam
2020. szeptember 10.

A crema árnyalatot használom, a világos hajam újrapigmentálására. Vannak benne vörös és sárga pigmentek is. A hajam aranyszőke lesz tőle, úgy hogy nem szárít, vagy roncsol. Szeretem, jól működik.

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2020. augusztus 24.

Már hat hónapja használom, a karantén alatt rendeltem, mert a szokásos fényvédőm nem érkezett meg. Az állaga nekem új, először azt hittem, hogy mivel folyékony, ezért sokkal gyorsabban fogy majd el, de nem így lett. Nagyon fénylik az arcomon a száraz bőröm ellenére is (pedig kombinált/zsíros bőrre ajánlják). Igazából nem értem meg az árát, ha csak azt nézem, hogy milyen hatása/kinézete van az arcon.
Plusz pont viszont, hogy illatmentes és fungal acne barát. Nem okozott pattanásokat sem. Tényleg van valamilyen szaga, de engem szerencsére nem irritált annyira, hamar hozzászoktam.

3 ÖSSZETEVŐ