Norisz13

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29
2018. október 22.

Ha jól emlékszem, valamikor tavasszal vettem mert meg voltam érte őrülve, aztán pár használat után hónapokig hevert a fiókomban. Mivel az alapozókhoz mindig beauty blendert használok, automatikusan ezt is azzal vittem fel de nem szerettem. Nehézkes volt és alig volt termék azt arcomon, aztán elkönyveltem, hogy ez nem jó és mekkora hiba volt. Pár napja kipróbáltam az egyik alapozó ecsetemmel és CSODA! Nagyon szép természetes hatása van és tartós, pont olyan amit ígért a termék,szóval most újra szerelmes lettem :D Viszont csak 4 csillag, mert szerintem ahhoz képest, mennyi termék van benne, túl drága.

183 Days by Trend It Up Swing Matt Szemhéjtus

183 Days by Trend It Up Swing Matt Szemhéjtus
2018. október 10.

Kb két hete vettem, alapvetően csak a furcsa formája miatt, azóta próbálgatom és teszi a dolgát. Tényleg matt, mélyfekete, a fura alakjának köszönhetően kézre áll és nagyon tartós, NAGYON. Zuhany után ugyanúgy pompázott a szememen a tusvonal, semmi nem folyt le, csak a spirálom :D

Piz Buin Allergy Lotion SPF 30

Piz Buin Allergy Lotion SPF 30
2018. július 31.

Anyukám évek óta használja a nap allergiája miatt. Idén nyáron nálam is előjött :( így nyaralás alatt ezt használtam én is és imádom. Nem égtem le, nem viszkettem és az állaga, illata is remek.