NorkaEchelon

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30
2019. október 28.

Nagyon érzékeny a bőröm, a kémiai fényvédőre allergiás vagyok. Csak a Paula's Choice Recovery fényvédőjét bírja és ezt, a REN 30-as SPFjét. Egy hete vettem és használom ezt. Nem irritálja vagy szárítja a bőröm, amit több helyen olvastam másoktól. Kombinált pattanásos a bőröm. Fehér bőröm van és az enyémen is látszik kicsit, hogy fehéres a krém de később nem láthatóra szárad. Nem szárad totál mattra. A szemkörnyékemre és szemhéjamra is kenem nem irritálja egyáltalán semmilyen módon.

Pont Görögországban nyaralok és egész nap a városban mászkáltunk sütött a nap rendesen egy felhő sem az égen. Bekentem reggel ezzel és egész nap bírta. Míg szegény apukám bőre megégett nekem ugyan úgy teljesen fehér maradt (sapka is volt a fejemen). A krém a nap végen is érezhetően ott van és nem érzem száraznak a bőröm. Estére a REN Ultra moisture day creamjét használom.

To sum up: Nekem nagyon bevált, tökéletes és plusz pont, hogy a tubus 50%-a és a kupak 100%-a újrahasznosított műanyagból készült.

Napvirág Organikus Shea Vaj - Natúr

Napvirág Organikus Shea Vaj - Natúr
2019. szeptember 24.

Nagyon jól olvad két ujjam között jól hidratál. A termék magáért beszél. Mindenkinek ajánlom

Napvirág Narancs Natúr Szappan Édes Narancs Illóolajjal és Friss Narancslével

Napvirág Narancs Natúr Szappan Édes Narancs Illóolajjal és Friss Narancslével
2019. szeptember 24.

Kedvencem! Csak ezt használom tisztálkodáshoz. Nem szárít, finom az illata. A márka többi terméke is nagyon jó.