NorkaEchelon

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. április 4.

UPDATE 2021.04.04.
Jöttem full pontot adni neki mert kiderült a szárításért a CosrX hialuron savas kréme volt a felelős de őt már kidobtam és egy új krémem van és nem szárít így.

UPDATE 2021.03.27.
Még mindig rohadtul szárítja a bőrömet de felfedeztem, hogy simán lehozza a fényvédőt is ami NAGY előny mert így spórolok legálább 7000 Forintot az olajos lemosón!

2021 Március 12
Na, jövök lepontozni. Gondoltam egyet és megvettem hátha bejön....ez volt életem egyik legnagyobb mellényúlása bőrápolás terén. FIGYELEM: ha bármilyen bőr szárazágot vagy vízhiányban szenved a bőrötök NE vegyétek ezt meg semmiképp.

Száraz kombinált bőröm van. Első lemosás után piros lett a bőröm, durva göcsörtös börfelszínem lett, ami az előző lemosómmal sosem történt meg plusz tökre hámlik most. Mindig át kell törölnöm a bőröm hogy lejöjjenek a bördarabok a homlokomról. Egyetlen termék jött be ettől a márkától félig meddig.

Megy a kukába. Szörnyen gyanús hogy ennyire jók a pontok amúgy. :D

Dr.Ceuracle Pro Balance Krémes Arctisztító Hab

Dr.Ceuracle Pro Balance Krémes Arctisztító Hab
2021. január 11.

Minden bőrtípusra jó szerintem. Nekem problémás/száraz/érzékeny. Általában érzékeny vagyok a hozzáadott illatanyagokra de ez esetben ez nem történt meg, ami nagyszerű! Kevés elég belőle, nagyon jól habzik krémes és hidratáló. Nagyon jól van összeállítva a lemosó. Ha problémás a bőr akkor sem okoz újabb pattanásokat vagy irritációt. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek. (meglepett, hogy még senki sem pontozta, Tinamuban és a Minji Cosmetics oldalán kapni)

Dorka Szappan CsupaCsoki Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan CsupaCsoki Kecsketejes Szappan
2021. január 11.

Már másfél hete használom. Hozzáadott illatanyagoktól mentes szappan. Nem irritálja a bőröm. A fahéjas truffle szappannal ellentétben ez nem fogy olyan gyorsan. Jó kis szappan.