norkak

Regisztráció dátuma: 2019. december 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hajformázó Krém Volumennövelő Hatással és Keratinnal

Balea Hajformázó Krém Volumennövelő Hatással és Keratinnal
2021. március 21.

Jóóóóóóóó 😍 Pár alkalommal használtam eddig, a nagyon göndör hajamra. Örülök, hogy szilikonmentes, mert törekszem cgm-et követni. Eddig mindig az volt a baj, hogy a frissen mosott hajam másnapra nagyon kócos lett, a fürtjeim alváskor szétestek, a hajam felső része már egy nagy szénakazal volt, nem göndör. Na ez a krém pont arra jó, amire kell! Egyben tartja a fürtjeimet, szép tartást ad, puha lett tőle a hajam és nem mellesleg nagyon finom illata van, kevés kell belőle így egész jó árban van. Újraveszem, az biztos 😊

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2021. január 29.

Ahh na végre. Nagyon sokáig mindenféle agyonparfümözött dolgokat használtam mind az arcomra, mind a tesápolás terén. Aztán mikor beléptem a tudatos bőrápolók körébe, ahol minden arcomra kent dolog illatmentes lett, valahogy elkezdtek idegesíteni a tusfürdőben-testápolóban található illatok. Eleinte az olajos tusfürdőktől is féltem, de nekem ez maga a csoda lett. Nem vagyok ekcémás, csak a fejbőrömön jön elő néha-néha egy-egy folt, így arra és a testemre is kiváló ez a termék. Megvettem hozzá az Atoderm PP balzsamot is, a kettő együtt több, mint tökéletes. Az árával lehet probléma talán, de ebből jóval kevesebbet használok mint más tusfürdőkből, így kb. 3-4 hónapot biztosan fogom használni ekkora kiszerelés mellett (1 liter). Újravevős!

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. január 18.

A TO azelainját vettem először, de az valahogy semmit nem csinált, ebben magasabb %-ban található a hatóanyag. Na eeeeez már igen! Minden este használom, ha kis pattit látok akkor reggel is, 2-3 nap és kaparás, nyomkodás nélkül szépen eltűnteti. Mindenképpen újraveszem, ha elfogy.