norsesz

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Magister Products Pump Chin & Cheeks Reggeli Arckrém

Magister Products Pump Chin & Cheeks Reggeli Arckrém
2019. március 10.

Elég sok magisteres terméket használtam már, és a legtöbbjét szeretem is, ez viszont számomra teljesen használhatatlan. Az egy dolog, hogy nem igazán száraz bőrre való, mert akkor elhasználnám nyáron, amikor inkább kombinált a bőröm, de olyan mintha apró homokszemek lennének a krémben (talán a zinc oxide lehet??), és nem tudom elkenni a bőrömön, abből kifolyólag sminkelni sem tudok rá.

Foreo Luna Go

Foreo Luna Go
2019. március 10.

Megdöbbenve olvasom a lelkendező véleményeket a Foreo termékekről, és nem nagyon értem. Én 2 éve vettem a sajátomat, Go sensitive (lila) verziót, de igazából azon kívül, hogy kellemes érzés masszírozni vele az arcom, semmi mást nem csinál. Az elején lekesen használtam pár hétig, aztán visszapakoltam a dobozába, mert nekem semmi pluszt nem adott, csak több idő volt az arclemosás. Szerintem majd felrakom eladásra, hátha másnak jobban beválik.

Magister Products Méhpempős Arckrém Érzékeny Bőrre

Magister Products Méhpempős Arckrém Érzékeny Bőrre
2017. július 2.

A Kiehl's mézes krémjéből kaptam egy mintát, de pofátlanul drágának találtam, ráadásul nappalra se tudtam használni, mert nem lehetett rá sminkelni. Körülnéztem, hogy találok-e hasonló mézes krémet, és ekkor akadtam erre a termékre. Nagyon jól beszívódik, a kissé száraz bőrömet jól hidratálja, jól lehet rá sminkelni, ráadásul az ára is rendben van. Nem irritálja a bőröm, sőt a kipirosodást is csökkenti.