Norszy

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2018. március 25.

Az előttem szóló pontosan részletezte a véleményemet, így csak egy rövid állást foglalnék. Az égvilágon semmi hatása nincs a pattanásos, sebes, heges arcomra. Pedig ritkán adhatok ki valamire ennyi pénzt. Tovább használom, ha lesz javulás frissítek.

UPDATE: Tényleg annyi hatása van, mintha csapvízzel fujkálnám magam. Egyetlen hasznos oldalát találtam, micellás víz után ezzel még egyszer áttörlöm az arcom, és még mindig le tud szedni egy minimális sminket. A bőröm állagán nem változtat. Elhasználom, de csak muszájból, soha többet FLP Aloe cuccok, ez a 3. amiben csalódok.

Pantene Color Protect & Shine Sampon

Pantene Color Protect & Shine Sampon
2017. szeptember 23.

Rézvörös hajra használom 2 hete, a színvédelemről még nem tudok pontosat mondani, az biztos, hogy nem koptatta pluszban, mint pár más márkájú színvédő társa. Az illata nagyon tetszik, messze eddigi legjobb és nagyon kellemes használni is, jól habzik. Puha a hajam tőle, napokkal később is érezni az illatát. Szárító hatást nem éreztem eddig. A színvédelemről még nem tudom eldönteni, hogy jó-e, minden másban nagyon tetszik.

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő

dr. Organic Bioaktív Teafa Ecsetelő
2017. augusztus 30.

Sajnos továbbra sem találtam meg azt a pattanáskezelőt, ami a "mindenki másnak beválik" mellett még nekem is jó. Ennek sem érzem az égvilágon semmilyen hatását, sem növekvő, sem kifejlett, sem kinyomott pattanásnál. Az üvege tetszene, de csak muszájból fogom elhasználni.