noryen

Regisztráció dátuma: 2011. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow

Babor Ampoule Concentrates FP Perfect Glow
2018. november 8.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket szintén. Felbontás után kellemes, gyümölcsös illat fogadott, amit az azt követő csillámáradattal együtt nem értettem... majd konstatáltam, hogy egyszerre egy ampulla sok, hatalmas mennyiségű a termék benne, de én mégis végig így használtam, és ennek ellenére is gyorsan felszívódott. Az első használat után minimálisan, de puhább és selymesebb volt a bőröm, ami nem rossz azért.
Összességében a "kezelés" végére valamivel talán szebb lett a bőrképem, és bár csekély mértékben, de hidratáltabb is. Visszatérve pedig, egy ilyen árkategóriájú termékben szerintem indokolatlan felhasználni ilyesfajta nulla, és hasznos funkcióval nem rendelkező összetevőket. Nem beszélve az esetleges irritációról..

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2017. január 5.

Nagyon régóta meg akartam már venni ezt a kis készüléket, vártam az akciót, de nem bírtam ki. Jól is tettem. Az én elég sűrűn megőrülő bőrömnek nagyon jót tesz és valahogy kevesebb pattanás is jelenik meg olyankor. Használata után sima és puha lesz a bőröm, valamint teljesen tisztának érzem. Előtte egy ideig használtam egy Avon bőrradíros arctisztítót, de szerintem ez sokkal kíméletesebb és hatékonyabb választás. Ha ésszerűen használja az ember, akkor nem irritálhatja a bőrt. Ajánlom mindenkinek!

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2016. július 16.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket. Emlékszem az előző változatból kettőt is elhasználtam, szerettem. Viszont ebből a termékből mikor már kinyomtam egy kis mennyiséget, rögtön tudtam hogy nem lesz megfelelő a szín, hiába a világos verzió van meg, egyszerűen túl sárga és sötét, de azért megpróbáltam eldolgozni. Nehezen ment... túl folyékony, de mégse, olyan mintha két alig összeálló fázisból állna. Mivel problémás a bőröm és kevert, ezért szinte mindent kiemelt az arcomon, plusz nehéznek is éreztem. Sajnálom, hogy így nem tudom használni, egyedül a termék design-t értékelem.