NovakneViki

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Erborian Red Pepper Pulp Ragyogást Fokozó Krém-Gél

Erborian Red Pepper Pulp Ragyogást Fokozó Krém-Gél
2022. április 22.

Pixibox által jutottam hozzá egy kis utazó kiszerelésű tubushoz. Elsőre azt gondoltam, hogy tuti lángolni fog a bőröm a használata során, de meglepően semmi. Amit ígér azt betartja, hidratál és egy apró kis ragyogást kölcsönöz az arcnak.

Giorgio Armani Armani Prima Eye & Lip Contour Perfector

Giorgio Armani Armani Prima Eye & Lip Contour Perfector
2022. április 22.

Kipróbáltam egy kis tasakos termékmintát ebből és valami hihetetlen, hogy mennyit javított a szemkörnyékemen és az ajkaimon. Egyszerre tölt és tökéletesíti a kontúrokat. Annyira megtetszett, hogy a kis minta után beszereztem a teljes tubust, reggel és este is használom, mind a szemkörnyékem ápolására és mind az ajkaimon. Az icicpici tűhegyes kiszerelése nekem nagyon tetszik, mert így vagy ecset segítségével dolgozzuk el vagy az ujjaink segítségével, de maga a kis tubusvég nem érintkezik se a szemkörnyékkel, sem pedig a szájkörnyéki területtel.

Ziaja Olívás Ajakbalzsam

Ziaja Olívás Ajakbalzsam
2022. április 7.

Sajnos nem jött be, vagy kifogtam egy poshadt tégelyt. A rossmann applikáció kaparj és nyerj játékán szereztem, mivel nem volt meghatározva, hogy melyik a 4 fajtából, ezért kinéztem magamnak a narancsosat, azt sajnos nem lehetett sehol beszerezni, így maradtam ennél, de akárhányszor használom 3-4 nap után seb alakul ki a szám szélén.