NovakneViki

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Sanfte Rasur Női Borotva Cserélhető Fejjel

Nivea Sanfte Rasur Női Borotva Cserélhető Fejjel
2020. február 2.

Egy sima eldobható borotvához képest, lábon vagy hónaljon a nevében ígért kiméletességet hozza. De ha a gilette venus borotvával hasonlítom össze, akkor azt nem tudja lepipálni. Főleg ha a bikinivonal területén szeretném használni, ott nagyon nyúzós.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2020. február 2.

Tavaly tavasz végén, nyár elején gondoltam, hogy ideje lenne kipróbálnom, az utazó kiszerelést, főleg, mert a normál kiszereléshez képest ár-érték arányban jobb. Nekem hidratálónak is bejött, smink alatt primernek is bejött. Így aztán mivel a januári winter sale keretein belül akciós volt ezért berendeltem magamnak a teljes kiszerelést. Elsőre elkapott a pánik, mert a rendelés leadása után vettem észre, hogy csak a redlite árnyalat, már elképzeltem mennyire vörös lesz az arcomon, de szerencsére nincs különbség a pinklite árnyalathoz képest. Vagy nem használom olyan mennyiségben, hogy szembetűnő legyen. A teljes kiszerelésnek maximum a back2mac az előnye a kicsihez képest.

MAC Pro Longwear Paint Pot

MAC Pro Longwear Paint Pot
2020. február 2.

Pekár Magdi top 10 Mac videója alapján tetszett meg. És a douglas év végi minden sminktermék 20% akciója keretén belül ruháztam be a Vintage selection és a Groundwork árnyalatokra.
A vintage selection esetében megtetszett a fényes highlight hatás, míg a groundwork esetében, pont az ellenkezője, hogy abszolúte matt, semmi fény. Az előbbi kiemel, míg az utóbbi mélyít.
Tartóssága nekem mindkettő változó.