Best of Beauty 2019

NovakneViki

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Guerlain Super Aqua Serum

Guerlain Super Aqua Serum
2019. július 23.

Nyár elején ruháztam be erre egy spéci guerlain kedvezménnyel. sokat vívódtam, hogy ezt válasszam vagy a könnyebb Light változatot, de mivel a parfümériában semmi érdemlegeset nem tudtak mondani a kettő közti különbségről csak azt hangsúlyozták, hogy az a Light változat, amit magamtól is tudtam, így emelett tettem le a voksomat. Gondoltam, ha olyan brutálisan tömény, akkor max majd egy pumpálásnyit használok. A super aqua tonik után használom, és szemlátomást a hatásuk felér egy nyári retinol kezeléssel. Az ára kifejezetten sok, de kedvezménnyel megéri.

Guerlain Super Aqua Lotion

Guerlain Super Aqua Lotion
2019. július 23.

Életem tonikja és a nyaram megmentője. Nyár elején 15 ml-es termékmintát kaptam belőle egy vásárlás mellé. Gondoltam permetes üvegbe töltöm és úgy használom, hogy abszolút minden cseppje az arcomon landoljon. Annyira bevált, hogy beruháztam a normál kiszerelésre és azt is arcpermetes üvegből használom. A tonik halványkék színe és Super Aqua illata szemet és orrot gyönyörködtet.

Guerlain Super Aqua Gel

Guerlain Super Aqua Gel
2019. július 23.

Sminkalapnak használom, bár a melegre való tekintettel most még csak akkor, ha kell egy kis extra hidratálás az arcbőrömnek. A krémnek fagylalt kék színe van, gondolom ez a Super Aqua termékcsaládra jellemző Aquakomplexnek köszönhető. A krém állaga könnyű habra hasonlít. A tubusos kiszerelésének előnye, hogy a bőrünk nem érintkezik a krémmel, így higiénikus. Az eredeti ára szerintem sok, de márkarajongóknak egy kedvezményes napon megéri beszerezni.

1 MÁRKA