NovakneViki

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Omorovicza Éjszakai Megújulás Szérum

Omorovicza Éjszakai Megújulás Szérum
2021. február 25.

Instáról és hírlevélből értesültem a megjelenéséről. Hogy az A vitamin nem irritáló formáját tartalmazza annak nagyon örültem. De az örömömbe üröm is került, mert egy bemutató során az is kiderült, hogy a retinal tartalom 0.03%. Mivel tisztában vagyok vele, hogy pont a magyar piacon kapható 0,05% és 0,1% tartalmú kence is, ami kétszer vagy háromszor töményebb ennél, ezért nem találom indokoltnak a horribilis árát.
A bemutató után minta formájában ki tudtam próbálni, Nem töményen használtam, hanem az aktuális szérumomat turbóztam fel vele, így sikerült közel 10 napig használnom a mintát. Az eredmény szép volt, de még mindig csak 0,03 a bűvös szám.
Csak és kifejezetten márkarajongóknak ajánlom.

Mádara Guilty Shades Multifunkciós Szem- és Arcfesték

Mádara Guilty Shades Multifunkciós Szem- és Arcfesték
2021. február 19.

A 2020-as Halloween előtt volt egy időszak, amikor ez a krémes szemfesték folyt az instagram sztori részlegéből. Véletlenül pont ekkor volt egy 40%-os kedvezmény is a termékekre. Beruháztam a 66-os hunter árnyalatra, ami igazi cateye sötétzöld. A szemfesték sajnos egy nagy trágya. Vékony rétegben felkenve 3 pislogás után rögtön beáll a szemhéj redőibe, vastagon kenve sokáig szárad. Ahhoz, hogy tartós legyen kell használni mellé egy szemhéjalapot, pedig a krémes szemfestéknek, pont ez lenne a lényege, hogy nem kell alá semmi.

The Body Shop Aloe Nyugtató Tonik

The Body Shop Aloe Nyugtató Tonik
2021. február 17.

Sokat vacilláltam, hogy ezt vagy az e vitaminos tonikot vegyem, de a két INCI-t összehasonlítva ez nyert az oldal zöld jelöléseinek köszönhetően.
Arcpermetes üvegbe töltöm és úgy permetezem az arcomra. Így bevált, használat elején volt egy pirosodással járó orrfújós időszakom, nagyon féltem, hogy a kipirosodott részeket csípni fogja a tonik permetezés után, de szerencsére nem így történt.