novembermesi

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Sampon

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Sampon
2021. december 29.

Évek óta mentes samponokat használok, a hajam hullámos-göndör. Sajnos kivonták a kedvenc nature box makadámdiós termékcsaládot, így kerestem más alternatívát a hullámos hajamra. Balzsamjával együtt most vagyok a flakon végén. Illata kellemes, könnyen habzik, én 2 x samponozok. Magában a sampon hajmosás közben picit összeragasztja a hajat, nem eléggé sikamlós ezért csak a balzsamjával együtt érdemes használni. A kettő együtt igazából jól tisztít és ápol, a hullámokkal igazából nem csinál semmit, nem lesz tőle rendezettebb. Mindenesetre egy próbát megért, de nem az igazi.

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Hajbalzsam

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Hajbalzsam
2021. december 29.

Évek óta mentes samponokat használok, a hajam hullámos-göndör. Sajnos kivonták a kedvenc nature box makadámdiós termékcsaládot, így kerestem más alternatívát a hullámos hajamra. Samponjával együtt most vagyok a flakon végén. A balzsam mindenképpen szükséges a samponhoz, különösebb plusszt nem ad a hajnak. A kettő együtt igazából jól tisztít és ápol, a hullámokkal igazából nem csinál semmit, nem lesz tőle rendezettebb. Mindenesetre egy próbát megért, de nem az igazi.

Alverde Lenmaggal és Szőlővel Sampon Hullámos és Göndör Hajra

Alverde Lenmaggal és Szőlővel Sampon Hullámos és Göndör Hajra