novembermesi

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2020. május 1.

1 teljes flakon elhasználása után írom a véleményem :) A csomagolása nagyon szép, hívogató. Én 1,5 éve mindentől mentes, természetes összetevőkkel teli sampont, balzsamot használok, külön örömteli hogy ez is egy ilyen termék. Az illata isteni :) Állaga megfelelő, könnyen habzik, nem csíp, nem viszket utána a fejbőröm. A vékonyszálú hajam nem nehezíti el, megfelelően tisztítja szárítás után élettel telibb tőle a haj. Bátran ajánlom :)

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2020. május 1.

1 teljes flakon elhasználása után írom a véleményem :) Az illata isteni, állagra is pont jó. Finom, puha lesz tőle a haj, nem ragad össze, nem gubancolódik. Könnyű kifésülhetőséget biztosít. A vékonyszálú hullámos hajam nem nehezítette el. A csomagolása szerintem nagyon szép, hívogató. Az összetevőkkel elégedett vagyok, már 1,5 éve csak természetes és szulfátoktól, szilikontól, paraffinoktól, parabéntől mentes sampont, balzsamot használok és sokkal jobb a fejbőrömnek és a hajamnak is. Nem viszket tőle a fejbőröm, semmi allergizáló anyag nincs benne számomra nagyon pozitív :)
Bátran ajánlom, 1 flakon kb. 4 hónapig kitart.

Terra Naturi Mousse Make-Up

Terra Naturi Mousse Make-Up
2019. november 11.

Kb 1 éve vettem meg, hogy natúr és természetesek az összetevői, mivel eléggé érzékeny a bőröm. A 02 Natural Beige árnyalatot vettem meg, tetszett az állaga, a tégelyben világosabb vmivel a színe mint felkenve. Nyári arcszínhez teljesen jó volt, azonban ősszel és télen már túl rózsaszínes sötét volt az arcomhoz így nem is használtam.A fedése egész jó, nincs maszk hatás, azonban ha hámlik vhol picit a bőröd hiába hidratáltam alá teljesen kiemelte a száraz foltjaim. A nap végére azért a problémásabb részeken mint az orr környéke és a T-vonal kopott. Ecsettel lehetetlen felkenni csíkos hatása lesz, így én csak az ujjaimmal vittem fel azzal el lehet dolgozni. A napokban szedtem elé, de mintha beszáradt volna vagy nem tudom nem volt már meg a kissé krémes állaga, Felkenve kukacosodott nem lehetett szépen eldolgozni, így kidobtam. Szerintem max fél évet bír ki, hosszabb használat mellett megromlik vagy nem tudom az állaga megváltozik. Sajnálom, hogy nincs belőle több színárnyalat, ez sem passzolt a bőrömhöz, a másik árnyalata meg túl világos, talán a kettőt kellene keverni.