novembermesi

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Terra Naturi Mousse Make-Up

Terra Naturi Mousse Make-Up
2019. november 11.

Kb 1 éve vettem meg, hogy natúr és természetesek az összetevői, mivel eléggé érzékeny a bőröm. A 02 Natural Beige árnyalatot vettem meg, tetszett az állaga, a tégelyben világosabb vmivel a színe mint felkenve. Nyári arcszínhez teljesen jó volt, azonban ősszel és télen már túl rózsaszínes sötét volt az arcomhoz így nem is használtam.A fedése egész jó, nincs maszk hatás, azonban ha hámlik vhol picit a bőröd hiába hidratáltam alá teljesen kiemelte a száraz foltjaim. A nap végére azért a problémásabb részeken mint az orr környéke és a T-vonal kopott. Ecsettel lehetetlen felkenni csíkos hatása lesz, így én csak az ujjaimmal vittem fel azzal el lehet dolgozni. A napokban szedtem elé, de mintha beszáradt volna vagy nem tudom nem volt már meg a kissé krémes állaga, Felkenve kukacosodott nem lehetett szépen eldolgozni, így kidobtam. Szerintem max fél évet bír ki, hosszabb használat mellett megromlik vagy nem tudom az állaga megváltozik. Sajnálom, hogy nincs belőle több színárnyalat, ez sem passzolt a bőrömhöz, a másik árnyalata meg túl világos, talán a kettőt kellene keverni.

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra
2019. november 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, imádom :) Vállig érő vékonyszálú hullámos hajam van, nekem ez a is tasak 3-4 alkalomra elég volt. Az illata isteni, a hajam a használata után, finom puha tapintású, könnyű a kifésülése. Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelés belőle, de mindenképpen veszek belőle pár tasakkal :)

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab
2019. november 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, illetve a keratin tartalma miatt. Hát nem ájultam el tőle... teljesen ragacsos lesz a hajam tőle pedig nem rakok sokat rá ( 1 fújásnyi) , túlságosan nem is tartja meg a hajat. 3 nap után a hajvégeim tisztára sprődek lesznek tőle, mint a drótseprű, nagy csalódás. Lehet csak vékonyszálú hajjal nem működik. Mindenesetre sajnálom, de nem is fogom elhasználni.