NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly Arckrém
2020. október 24.

Alapból kombinált, inkább zsírosabb az arcbőröm, azonban mióta maszkot kell hordani, nagyon zsíros. Ezért szerettem volna mattító arckrémet. Teljesen bevált! Ennyire szépen még egy arckrémem sem szabályozta a bőrömet, úgy hogy közben egyáltalán nem szárít! Ezek szerint hidratál is, bár nekem alapból nem száraz a bőröm, így én a hidratálást annyira nem szoktam érzékelni. Reggel és este is szoktam használni, néha kihagyok pár napot, nehogy hozzá szokjon a bőröm, mert jártam már úgy arckrémmel. Csak vékonyan kenem fel, máskülönben picit olyan, mintha valami réteget képezne az arcomon, ami kellemetlen. Volt már aloe vera növényem, néha letörtem egy levelét és a nedvével kentem az arcom, az is képzett ilyen réteget, valamint ugyanilyen illata van a krémnek is. Ez bennem azt az érzést kelti, hogy a krém nagyjából természetes, ráadásul ez egy vegán termék, ami szintén pozitívum. Teljesen áttetsző amúgy és zselés állagú én a kicsit krémesebb krémeket kellemesebbnek tartom, de mivel egyébként teljesen jó, ezt nem tudom felróni neki. Nekem még külön tetszik, hogy üvegbe zárták. Nekem valahogy elegánsabb és jobb minőséget sugall az üveg tégely mint a műanyag. Bár az eddigi kedvenc krémem amit már sajnos megszűntettek, műanyagban volt. Úgy tűnik, rátaláltam az utódjára.

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál
2020. október 22.

Glamour újsághoz járt ajándékba. Igazából csak ezért vettem meg az újságot de nagyon megérte! Gyönyörűen ível, hosszabbnak tűnik a szempillám, ugyanakkor természetes hatású. És nemhogy nem tapaszt össze, hanem még szét is választ, szinte megfésüli a pilláimat. Pedig ilyen keféjű szempillaspirálom még nem volt és elsőre meg is lepődtem, mondom hogy lehet ezzel dolgozni... Hát még jobban mint az eddig általam használtakkal! Simán eléri a legapróbb szálakat is anélkül hogy a szemkörnyékemet is össze vissza kenné, nem kell annyit törölgetnem festés után. Egész nap tart, egyáltalán nem pereg. A kedvenc spiráljaim közé lépett. Nagyon megszerettem!

Nivea Diamond Gloss Care Gyémántfény Sampon

Nivea Diamond Gloss Care Gyémántfény Sampon
2020. október 13.

Nekem nem fényesít, viszont nagyon puha selymes, könnyen fésülhető és szép tartású lesz tőle a hajam. Sajnos gyakran kell újra mosni, viszont az én hajam gyorsan zsírosodó, talán ezért nem épp ez a megfelelő sampon nekem.