NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essential Garden Joyful Rose

Essential Garden Joyful Rose
2019. október 28.

Ez nekem olyan "öröm-illat". Egy bájos fiatal lányt juttat eszembe aki mindenkire kedvesen mosolyog, sokat nevet, minden kis apróságnak szívből örül. Az életet pozitívan és talán kicsit naívan is fogja fel. Egy egyszerű rózsa illat, és mégis benyomásokat és érzelmeket vált ki belőlem, ahogy a nap folyamán érzem magamon. Ugyanis az ára ellenére egy meglepően tartós kis parfüm! Még délelőtt fújtam magamra és azóta is mosolyogtat☺ Nem 5*, de mindenképp szívesen fogom használni, főleg rosszabb napjaimon, hogy egy kicsit felvidítson☺

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2019. október 24.

Egyszer volt egy kimérős Beyoncé parfümöm, ami után félve szagoltam meg, bár gyanítom hogy a kimérős parfüm mind csak valami ócska kutyulmány...
Ez egy nagyon jó, számomra citrusos-gyümölcsös illat. Leginkább nyárra tudom elképzelni. Sajnos nem túl tartós, de nyilván ez csak egy permet. A parfüm változat biztos hogy sokkal tartósabb és egyébként annak az üvege is nagyon tetszik.

Up.
Nem értem miért nem éreztem tartósnak, biztos eldugította az orromat a többi parfüm amit vele együtt szagoltam. Nagyon is tartós, nála drágább termékeket is felülmúl. Bőrön órákig, ruhán napokig érezhető. Kifújáskor friss citrusos, a leszáradása egy melegebb fűazeresebb illat. Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb illat a drogériákban.

Adidas Fruity Rhythm EDT

Adidas Fruity Rhythm EDT
2019. október 24.

Nekem általában 8-10 ezer forinttól kezdődnek a jó parfümök, így ez a kis kölni igazi csodának számít. Ebben az árkategóriában nekem mindennek olyan olcsó, mű szaga szokott lenni. Ez azonban egy nagyon finom, szolidan édes gyümölcsös illat. Ahogy szárad le, később már inkább virágosnak érzem, de olyankor is nagyon tetszik. Sajnos nagyon hamar bőrközelivé válik, pár óra múlva alig érezhető, de ilyen árért ez elnézhető neki.