NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Moisture+ Smoothness Ránctalanító Textil Maszk Szemkörnyékre

Garnier Moisture+ Smoothness Ránctalanító Textil Maszk Szemkörnyékre
2021. június 14.

Első fátyolmaszk amit életemben próbáltam. Szerintem kicsit nagyok rajta a szemnek kialakított lyukak, így kicsit nehéz oda igazítani a szem alá, nem lehet jól rásimítani mert kisimítva az arcomat meg a homlokomat takarná a szemhélyam helyett. Mondjuk nekem kicsi fejem van😄
A hatása jobb mint amire számítottam. Még csak egyet használtam el de már ez az egy is jól hidratált és kicsit halványította a szarkalábaimat. Valamint van még abban, a csomagolásából lehet még kinyomkodni egy kis krémet. Igaz ahhoz már nincs maszk de egy pár napra még elég lesz és gondolom így ia hat valamit😉 Csinálhatnának belőle tubusos krém változatot is szerintem. Összességében elégedett vagyok vele.

Oriflame Love Nature Dark Berries Delight Arckrém Joghurt

Oriflame Love Nature Dark Berries Delight Arckrém Joghurt
2021. május 13.

Megdobbant a szívem, amikor megláttam a katalógusban. Még tini koromban használtam ilyesmi krémet, ami azóta nincs, és nagyon szerettem. Nem ugyanazt hozták vissza, de nagyon hasonló. Zsíros a bőröm, mégse zsírosítja. Pici kell belőle, jól eloszlik és gyorsan beszívódik. Puhít, hidratál. Kellemes, nagyon enyhe gyümölcsös illata van és cuki a tégelye. Úgy ahogy van tökéletes.

Oriflame Love Nature Energizáló Arctisztító Organikus Sárgabarackkal és Naranccsal

2021. május 13.

Nagyon kellemes kis arctisztító. Áttetsző géles állagú, kicsit híg de pici kell belőle nagyon jól habzik. Enyhe barackos illata van. Szépen leviszi még a vízálló sminket is, nem szárít, nem irritál. Szerintem nagyon el lett találva.