NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2022. június 26.

Nagyon jó illata van és nekem tetszik hogy még pici virágdarabkák is vannak benne. Jól habzik és mégis kiadós, megéri az árát. Mióta ezzel fürdök, puhább és kevésbé hámló száraz a bőröm.

Yamuna Kamillás Fürdőbomba

Yamuna Kamillás Fürdőbomba
2022. június 6.

Csak azért vonok le egy csillagot, mert nem egész darabban tenném bele a kamillákat. Fürdés után vagy ki kell őket szedegetni, vagy olyan rácsot tenni a kád lefolyójába, ami felfogja, hogy el ne dugítsa.
Viszont tök gyorsan elpezsgett, jó illata van, ami a bőrömön is még sokáig érződik. Jól ellazított a fürdőzés és még puhább is lett a bőröm.

Napvirág Szilárd Sampon Zsíros Hajra

Napvirág Szilárd Sampon Zsíros Hajra
2022. június 6.

A legeslegjobb szilárd sampon/szappan amit eddig próbáltam úgyhogy szerintem már nem is nagyon fogok kísérletezgetni. Már több mint 1 hónapja használom, de még mindig látszik rajta a virágminta, tehát biztosan sokáig elég lesz. Sötétzöld színű, érdekes vaníliás-fűszeres-gyógynövényes illata van. Nekem nincs bajom a habzásával, meg könnyen ki is öblíthető. Nem kell hozzá se almaecet, se semmi csak sima víz. Nem okoz korpásodást anélkül sem. Hosszú, zsírosodó hajam van, ami hullott is. Már csak heti 1 vagy 2 alkalommal mosok hajat, akkor sem olyan drasztikusan zsírosodik le a hajam a végére, mint ezelőtt. A hajhullásom is megállt, bár arra kb 3 hónappal ezelőtt vitamint is szedtem, azt is véleményeztem itt krémmánián.
Valamint a natúr szilárd samponok óta rájöttem hogy nekem ezelőtt a folyékony samponoktól viszketett a fejbőröm. De az összestől, mert én rengeteg félét kipróbáltam. Csak nem durván viszketett meg annyira "természetes" érzés volt már hogy megszoktam azt hittem ilyet mindenki érez, és a hajunk okozza. Csak most jövök erre rá, amikor megszűnt ez az érzés. Bár drágának találom, biztosan rendelek még ilyen szilárd sampont, mivel ennél jobbat el sem tudnék képzelni.