NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk
2019. március 17.

Nem pontozom le jobban, még reménykedem hogy megszeretem de eddig csalódás. Pár nap alatt lepattog, nagy darabokban válik le, szerintem nem is érkezte erősíteni a körmöm... Pedig kentem rá egy csillogó fedőlakkot is. Nem is a tartósság miatt, akkor még nem tudtam hogy így pattog, hanem a sápadt zombi színe miatt... Nincs bajom a nude lakkokkal, sőt most pont olyat akartam, de nem ilyet...

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2019. március 17.

Én hasra nem estem tőle. Szép, de teljesen átlagos eredményt lehet vele elérni. Tetszik benne hogy szétválaszt, nem pereg viszont könnyű lemosni a nap végén. Szívesen elhasználom, talán újra rendelni is fogom, viszont van olyan szempillaspirál amit én ennél jobban kedvelek.

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2019. március 10.

London Red árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, sötétvörös szín. 2 rétegben szépen fed, az első rétegnél megörültem, milyen gyorsan szárad aztán a második réteg valamiért sokkal lassúbb volt. Pedig hagytam megszáradni az alatta levő réteget.. Tartóssága jónak mondható, már egy hete van a körmeimen. Van 1-2 körmöm aminek a végéről lepattant egy icipici, viszont egy párszor fizikai munkát is végeztem a héten, na ahhoz képest ez nagyon jó teljesítmény.

Up.:
2 napja ismét ezt a körömlakkomat használtam, de máris pattog, pedig most nem dolgoztam olyat ami megviselte volna, meg fedőlakkot is kentem rá. Tehát egyáltalán nem tartós. Viszont jól pigmentált és gyorsan szárad. Valamint nagyon szeretem azt a széles lapított ecsetét meg a kupakját, ami akad egyet amikor jól van rátekerve. Gondolkoztam rajta hogy a tartóssága miatt lepontozom 3*-ra mert úgy nagyon rossz. De inkább hagyom így mert ezt leszámitva meg jó.