NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2024. március 27.

A hajcseppjét is használtam, az már elfogyott, lassan a sampon is. Nagyon szépen visszaszorította a hajhullásomat. Pedig nem olyan problémám van amit elég külsőleg kezelni, sajnos PCOS-em van. Természetesen az is kezelve van, de egyértelműen a Varga termékei is hozzájárultak a sikerhez. Sokkal erősebb és fényesebb lett a hajam, még a páromnak is feltűnt. Látom, sok mindenkinek szárító hatású. Ezt el tudom képzelni, mert nekem is kitolta a hajmosások közötti időt. Viszont nekem zsíros hajam van, száraz nem lett, csak ritkábban kell mosni. Ami számomra előny, de el tudom képzelni, hogy száraz, vagy normál hajtípusúaknak nem ez lesz a megfelelő. Ezen kívül érzékeny is a bőröm, a legtöbb sampontól viszketek, de ettől nem. Az ára is kedvező. Számomra mindenképpen újravevős.

Isana Berry Love Ajakápoló

Isana Berry Love Ajakápoló
2024. március 21.

Úgy érzem, hogy a hidratáló hatása kevés, akinek tényleg ki szokott száradni az ajka, annak ennél komolyabbra lesz szüksége. Elsőre nehéz volt kenni is, de egyre könnyebb. Nem tudom hogy én kezdek-e ráérezni vagy a használattal bepuhul. Viszont az illata és a színe kilóra megvett 😄 Bogyós gyümölcsös illata van, parfümöm is volt már hasonló. A csillogása annyira minimális, hogy ha itt nem írják, majd nézem meg jobban, én észre sem veszem. A színe viszont rajtam egy rúzséval vetekszik, mások pedig azt írják hogy szolid. Ilyen sötét rózsaszínes-lilás. Rajtam tényleg szó szerint sötét. De nekem nagyon tetszik, szerintem jól áll és többen is megdicsérték már rajtam, akik szintén azt hitték hogy rúzst használok nem csak egy sima ajakápolót.

Isana Milk & Honey Krémtusfürdő

Isana Milk & Honey Krémtusfürdő
2024. március 15.

Valamikor évekkel ezelőtt vettem először, és mostanáig utoljára Isana tusfürdőt. Az ára miatt vettem, de nagyon rossz volt, híg volt, alig habzott... De mondom most kipróbálom ezt, még mindig annyira olcsó, hogy nem bánom. És szerintem simán van olyan jó, mint bármelyik. Ennek normális krémes állaga van, jól is habzik. Nem szárítja ki a bőröm, kicsit még inkább hidratál is. Csak amiatt vonok le csillagot, mert nagyon mű illata van, és még így is ennek volt legjobb illata az Isana tusfürdők közül. Ezt leszámítva tényleg kellemes csalódás volt.