noxibaba

Regisztráció dátuma: 2011. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Herbária Cickafarkfű Tea

Herbária Cickafarkfű Tea
2019. november 3.

Igaz, hogy én a filterezett változatát vettem, mert a munkahelyen nem igazán van lehetőségem a forrázásához. Babaprojecten vagyunk, sok jó olvastam a hatásáról.
Egyébként ízre annyira nem vészes, ittam már rosszabb teát is.
Egyenlőre semmilyen hatásról nem tudok beszámolni.

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel

Balea Schönheitsgeheimnisse Hajerősítő Sampon Manukamézzel
2019. május 31.

Nem rossz kis termék. Jól habzik, jól tisztít. Tetszik az illata, az összetevői sem rosszak, de az SLS kimaradhatna belőle. Ár-érték arányban nagyon jó.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2018. december 3.

Nagyon tetszik ez a sampon. Általában ezzel a kezdem a hajmosást, és utána használom a koffeines sampont. Van rá példa, hogy csak ezzel mosok hajat. A hajam zsírosodásra hajlamos, a hajvégem száraz. Nincs vele semmi probléma, szépen tisztít. Nem zsírosít jobban, mint amúgy Szeretem az illatát. Utána nagyon puha a hajam. Balzsamjával együtt használom.

1 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Pareth-9 ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Aborkősav káliumsója, abor készítésének melléktermékeke.Cream of Tartarnak ("borkőkrémnek") is nevezik, de nem összetévesztendő a tartármártással☺. Az összetevővel gyakran találkozhatunk a Lush termékeiben,a márka leírása szerint az összetevőnek köszönhetőa habfürdőik sűrű, krémes habja.

Nem INCI név. Jelentése cukorka virág. A Lush használ cukorka virágokat termékeinek díszítéséhez. :)