noxibaba

Regisztráció dátuma: 2011. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2022. február 22.

Nagyon bevált! Kellemesen, de látványosan tisztít. A pórusaim látványosan csökkentek, a maszk alatti részen megjelent pattanások gyorsabban múlnak. Kevés is elég belőle, szilikon tisztítókefével használom. Ez az első arctisztító, amit hetek óta folyamatosan használok. Összetevői sem rosszak.

Gabi Hipoallergén Édes Álom Fürdető

Gabi Hipoallergén Édes Álom Fürdető
2021. szeptember 29.

Nagyon szeretem a Gabi termékeket. Az édes álomnak is szeretem az illatát, hogy tényleg nem irritálja a bőrt. Az, hogy tényleg segít-e az alvásban, nem tudom. A 14 hósom nagyon fogzik, szerintem most nincs, ami tényleg segítene.
A vízben kellemes habot képez, igaz, gyorsan eltűnik.

Pure Gold Protein Collagold Marha és Hal Kollagén Italpor Hialuronsavval

Pure Gold Protein Collagold Marha és Hal Kollagén Italpor Hialuronsavval
2021. április 22.

Január óta iszom rendszeresen. Nagyon könnyen oldódik, finom íze van. Én kevesebbet teszek bele az ajánlott mennyiségnél, mert úgy nekem tömény. A hajhullásom láthatóan csökkent, sok babahajam lett. A körmöm is gyorsabban nő. Jó ideje fáj a lapockám környékén, elmúlt. A bőrömön is érezni a változást, remélem segít, ha megindul a fogyás.

1 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Pareth-9 ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Aborkősav káliumsója, abor készítésének melléktermékeke.Cream of Tartarnak ("borkőkrémnek") is nevezik, de nem összetévesztendő a tartármártással☺. Az összetevővel gyakran találkozhatunk a Lush termékeiben,a márka leírása szerint az összetevőnek köszönhetőa habfürdőik sűrű, krémes habja.

Nem INCI név. Jelentése cukorka virág. A Lush használ cukorka virágokat termékeinek díszítéséhez. :)