nreka

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2020. november 6.

2 hónapja tesztelem a szérumot és imádom. Mivel ez az első retinolom, ezért az elején heti kétszer, mostanában háromszor-négyszer használom csakis este. A bőrképem sokkal feszesebb, teltebb, puhább mint előtte. Menzesz előtti 1-2 pattanás fordul csak elő, mitesszerem kevés van. Nagyon-nagyon ajánlom, főleg, hogy nagyon kiadós. :)

Korika Scibeauty Szövetmaszk Stress Ellen

Korika Scibeauty Szövetmaszk Stress Ellen
2020. október 22.

Ez egy szuper maszk! Két réteg szövet van rajta és amikor eltávolítom, egy géles maszk marad az arcomon. Kellemes érzetű, hűsítő volt. A végén pedig egy jó tapintású, hidratált arcbőr maradt. :) Nagyon szívesen használnám újra, bár az ára elég borsos.

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel
2020. július 27.

Szerettem. Még régebben kaptam egy beauty boyban és most fogyott el az előző samponom, úgyhogy ideje volt kinyitni. Kellemesen illatú, jól habzik és puha lett tőle a hajam. Egy időben nem is használtam mellette balzsamot, csak olajat és így is kellemes tapintású a hajam. Nem zsirosodott jobban a hajam tőle mint általában. Jobban szeretem a "mindenmentes" samponokat, de ha azok valamiért nem elérhetőek, akkor egy jó alternatíva.