nsaranna

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. május 23.

Fúh, zseniális. Még szerintem nyáron is működni fog esti hidratálónak aktívos estéken. Nagyon szépen gyógyítja a foltokat, amire szükségem van a poszt-tabis bőrömnél. Anyukám is elkezdte használni, és odavan érte, neki vízhiányos a bőre. Tuti újraveszem, télen meg mégfinomabb lesz.

Lavozon Sonnen Fluid SPF50

Lavozon Sonnen Fluid SPF50
2021. május 23.

Update: Hamarosan el fog fogyni, de meg kell mondjam, szerintem újraveszem. Az árához képest szeritnem baromi jó. Még mindig azt mondom, hogy fényes finish-e van, de kb 10-15 perc múlva kb teljesen beszívódik. És azóta már teljesen kiismertem a felkenését is, nem kukacoskodik. Az illata pedig már egyáltalán nem zavar. Simán adok rá még egy csillagot.

Jöttem első véleményezőnek! Nem próbáltam a 30-as tesóját, de azt hallottam az kellemes, bársonyos viselésű. Hát, ezt nem nevezném annak, felkenés után egészen csillog, de kellemes a bőrön és egész gyorsan beszívódik, utána egy egészséges ragyogás marad, amit lehet sok ember nem szeret, de nekem még a hordható kategória. Viszont a rétegzéssel van egy kis problémám. Alá általában kerül egy Iunik szérum és egy géles hidratáló, és ezután ha egy nagyobb adagba próbálom bemaszírozni akkor pereg. :( Erre lett egy stratégiám: Kisebb adagba először belenyomkodom az arcomba a krémet, aztán kicsit belemaszírozom, de nem túl erőszakosan, mert akkor sajnos megintcsak pereg. Ezzel a módszerrel két rétegbe teszem fel, így működik. Az illata erős, kicsit zavaró.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2021. április 20.

Mostanában elég csúnya piros foltjaim vannak pattanások után, vagy még a növekvők látaszanak. Ha ezt reggel használom, akkor nyugtatja láthatóan a bőröm, meg egész friss, üde csillogást ad. Eddig szeretem, majd meglátom az üveg végére lesz-e még valami egyéb tapasztalatom vele