nudli

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2015. február 8.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és beállok a "függők" sorába. :) Én is próbáltam mindenféle ajakápolót a bio/natúr termékeket is beleértve de semmi nem volt ennyire hatásos.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. február 8.

Imádom!! Egy rétegben is tökéletes fedés, tartós, gyönyörű bőrkép. Nekem nagyon bevált a kipirosodásra hajlamos, pár bőrhibával rendelkező száraz arcbőrömre :)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2013. június 19.

Soha nem volt még zsíros hajam....Az első tubus végére azt hittem, hogy de jó, nekem nem zsírosodik tőle a hajam (hisz hogy is zsírosodna az én atomszáraz hajam) hát a második tubus végére meglepett és megmutatta, hogy ő aztán ilyet is tud. Hát sajnálom :/

A tubus végén járok, és nagyon megkedveltem ezt a sampont :) Nekem nem zsírosít, mondjuk alapból nagyon száraz a hajam. Pozitívum, hogy sokkal kevesebb hajam hullik ki hajmosás közben, és mióta ezt használom rendezettebb is a hajam (nem gubancos, szénakazal, áll össze vissza stb.) Hajnövesztő hatást nem vettem észre, de még kitartósan reménykedek, hogy segít azon is valamennyit, de ha nem, akkor is meg vagyok vele elégedve (végül is hajnövesztést nem ígér, csak hogy mérsékli a hajhullást.)