nudlicska

Regisztráció dátuma: 2012. március 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Green Vietnam Tusfürdő

Balea Green Vietnam Tusfürdő
2019. július 22.

Ez vmi isteni! Nagyon rég tetszett már ennyire egy illat. Egyszerre édes, friss, üde. Engem emlékeztet a lajháros változatra nagyon, csak annál picit frissebb. Állagra is jó, jól habzik, nem szárít.

Garnier Fructis Color Resist Sampon

Garnier Fructis Color Resist Sampon
2018. augusztus 15.

Végre találtam egy jó sampont!!! Régebben is használtam már, de akkor nagyon zsírosította a hajam, így félve próbáltam ki újra. De ez tényleg nagyon szuper!!!! Remekül tisztít, tényleg, csodás fényes a hajam tőle és 5 nap múlva is olyan, mintha akkor mostam volna meg. Ráadásul érezhetően erősíti a hajam és a hajhullásom is jelentősen csökkent. Nagyon örülök, hogy egymásra találtunk! :)

Cien Tropical Mango Krémtusfürdő

Cien Tropical Mango Krémtusfürdő
2018. április 18.

Tényleg nagyon jó tusfürdő! Nagyon finom puha lett tőle az amúgy kiszáradásra könnyen hajlamos bőröm. Már próbáltam a többi fajtáját is, nagyon szuper mind! Szerintem jobbak, mint a Baleák. Az illatuk picit lehetne jobb, de minőségre kiválóak.
Szóval lehet itt az illatokon vitatkozni, de hogy ennél jobb minőségű tusfürdővel ebben az árkategóriában nem találkoztam, az biztos! Simán lekörözi a drágábbakat is. Bársonyosan puha lett tőle a bőröm, hihetetlen! Remélem, majd bővitik a kínálatot az illatot illetően.