Nunuru

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

For Your Beauty Invisibobble

For Your Beauty Invisibobble
2015. január 30.

Nagyon szkeptikus voltam, amikor először láttam ilyet a neten. Aztán megláttam a rossmannban, pár száz forintért, amennyiért nekem már megérte kipróbálni, ugyanis eszembe jutott az a mondat, hogy "nem hagy nyomot a hajban". Ez ugyanis minden vágyam, mert napközben hol összefogom, hol szétengedem a hajam, vagyis szeretném, ha a hajgumik nem törnék meg.
Jelentem ez bevált! Egyész nap szoros copfban hagytam és este nyomát sem láttam! Ha látok más színben (ez leopárdmintás), akkor biztos, hogy veszek még. Bár ez nem az eredeti, gondoltam hasznos lehet a véleményem és nem mondom, egy-két hajszálat azért hoz magával, de a láthatatlansága miatt nagyon megszerettem, úgy óvom, mint egy kis kabalát! :D

Alverde Anti-Aging Vitamin Nachtcreme Gojibeere

Alverde Anti-Aging Vitamin Nachtcreme Gojibeere
2014. szeptember 30.

Nagyon kellemes krém, bár kellően testes, de nem hagy zsíros érzést, teljesen beszívódik. Az illata is tetszik! Én nappalra is ezt használom és 2-3 hét alatt úgy érzem a bőröm frissebb lett, "megpuhult". A ránctalanító hatását nem figyelem, de a bőröm jobb állagú lett, nekem ez már elég! Mindenképp újraveszem!

Isana Tusfürdő Gél Festa Do Brasil

Isana Tusfürdő Gél Festa Do Brasil
2014. július 26.

Sajna alig habzik! Igyekszem hamar túlleni a megvásárolt példányon, bár az illata jó lenne, viszont nem tartós.