Nur

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2020. április 27.

Az egyik legjobb BB krém, amit valaha használtam. amit ígér maximálisan tartja, ami a problémám vele, az alapvetően
nem a krém hibája, normál fehér bőrre, rettenetesen sötét, ezért sajnos nem tudom használni. Nagyon sajnálom, mert amúgy kiváló termék.

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza
2017. március 18.

A 03-as barna ( Brun Ecorce) árnyalat van meg nekem.Nagyon szeretem! Szép színe van, természetes, tartós, tus helyett is használom természetes hatása miatt. Kétszer vettem újra, de harmadszor is fogom. Ami sajnálatos, az a hegyezése, de ez minden ilyen szemceruzánál fennáll. Egyáltalán nem bántja a szemet, csillámos, de egészen finoman.

Yves Rocher Pure Light Légies Alapozó Párna

Yves Rocher Pure Light Légies Alapozó Párna
2017. március 18.

Nagyon természetes hatású ez a termék, akinek nem kell sok mindent takarni, annak nagyon beválhat. Jó érzés a viselete, szép bőrképet eredményez, olyan mintha semmi nem lenne az arcon, persze jó értelemben. :):) Szóval megszerettem a hatását, még megfelelő színt is találtam magamnak. Megjegyzem, a színválasztéka, eléggé a sötét árnyalatokhoz húz. Viszont a termék használati módja időnként rémes. A szivacsot érdemes forgatni, de még így is tapasztaltam, hogy az anyag (ami elég folyós) leül a tartó aljába. Sajnos emiatt nem túl gazdaságos, mert drága és vagy kinyerhető minden cseppje, vagy nem... Nehéz kérdés, hogy újra venném-e, hiszen a bőrképet amit eredményez nagyon szeretem, de ez a forgatós szivacsos használat, nem az igazi.