Nur

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2021. április 8.

Minimális sminket használok, de pirosító mániás vagyok. Rengeteg pirosítót kipróbáltam, az Alverdétől a Chanelig, tényleg mindent. Ezek fényében bátran állítom, hogy életemben nem volt még olyan pirosítom, a Chanelt is beleértve, amit reggel felteszek és éjfélkor még rajtam van. Fénye nincs, de nem is kell, arra ott van a highlighter, aki szereti. A világ legjobb, de az biztos, hogy legtartósabb pirosítója!Rremélem soha nem vonják ki a forgalomból. Inkább a földkerekség legjobb pirosítója!

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2020. április 27.

Az egyik legjobb BB krém, amit valaha használtam. amit ígér maximálisan tartja, ami a problémám vele, az alapvetően
nem a krém hibája, normál fehér bőrre, rettenetesen sötét, ezért sajnos nem tudom használni. Nagyon sajnálom, mert amúgy kiváló termék.

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza

Yves Rocher Couleur Végétale Szemceruza
2017. március 18.

A 03-as barna ( Brun Ecorce) árnyalat van meg nekem.Nagyon szeretem! Szép színe van, természetes, tartós, tus helyett is használom természetes hatása miatt. Kétszer vettem újra, de harmadszor is fogom. Ami sajnálatos, az a hegyezése, de ez minden ilyen szemceruzánál fennáll. Egyáltalán nem bántja a szemet, csillámos, de egészen finoman.