Nushi

Regisztráció dátuma: 2019. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. június 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 27 vétel
Megnézem

Calvin Klein Women Eau De Parfum Intense

Calvin Klein Women Eau De Parfum Intense
2019. október 15.

A Müllerben a múltkor sikerült melléfújni a papírt... és telibe kapni a kicsi kacsómat. Bár lenne ilyen véletlennel tele minden napom. Kellemes nem tolakodó a nevével ellentétben, és ami lényeges a karakterében nem nagyon találom az eredeti illatot. Ez egy fűszeresebb sötétebb fás illat ami ugyanakkor megtartja CK-re oly jellemző hűvös nőiességét. Egy bajom van vele szerintem eszetlenül túlárazták. Bár megjegyzem ez a többi mai frissen megjelenő illatra igaz.Azért ha lesz lehetőségem beszerzek legalább egy kis üveggel. Szép és tartós illat.

Calvin Klein Women EDP

Calvin Klein Women EDP
2019. október 15.

Alapból nem igazán jönnek be a citrusos parfümök, valahogy a legtöbb számomra agresszívan férfias.
Ő hozza számomra Calvin Klein vonaltól megszokott illatkaraktert, ami picit hűvös, de mindenképp a mai nőt megtestesítő illatnak sikeredett.
A cédrus szerencsére nem bántó benne számomra, pedig nagyon is érzem a jelenlétét. Nagyon kevés CK parfüm van, amivel nem tudok azonosulni. Talán ez azért van mert az első nagy hulláma a márka kiteljesedésének pont az én kamaszkorom közepén volt. Így persze ő is kedvenc. Maga az illat jól megfogja a modern karrierista kiskosztümös nő abszolút nőiességét. Talán kevésbé konvencionális női illat és valóban van benne jó sok maszkulin felhang, de számomra szép és szerethető elegáns, tartós társ.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 11.

Ez az az illat amiből kell egy jó nagy üveg, hogy ebbe fürődhessek... Annyira természetesen simul hozzám, mintha a második bőrőm lenne. Szerintem nálla nagyon fontos a bőr kémia! Próba nélkül semmiképp ne vedd meg.