nusi96

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2018. január 15.

Fáj a szívem érte, egy tesztert sikerült elhasználnom. Alapvetően klasszul leszedi a sminket (s ezért megérdemel 4csillagot), viszont valamelyik összetevőjével nagyon nincs jóban a bőröm. Amíg használtam folyamatosan kijött egy gyulladt pattanás :( Lehet ez alábbhagyott volna amint sikerül hozzászoknia bőrömnek ehhez a lemosóhoz, de nem szeretem erőltetni az olyan termékeket, amiket a bőröm láthatóan nem szeret.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2017. november 2.

Ó jaj, nagy bajban vagyok..nagyon szeretném szeretni, de nem megy.
Kezdjük A pozitívummal, mert jelenleg csak egy jó dolgot találtam a termékbenez ez pedig a formulája: nagyon könnyű - nem ül bele a ráncokba!
Na most akkor jöhetnek a negatívumok. Először is a szín. Addig amíg nem jön be világosabb árnyalat addig esélyem sincs használni (bár annak nagyon örültem hogy a light inkább sárgás s nem rózsaszín alapú). A legnagyobb problémám az aplikátor. Az is lehet hogy csak én nem találtam még rá a helyes technikára, de az a szivacs szerintem egyszerűen használhatatlan s teljesen felesleges. Egyáltalán nem találom higiénikusnal hogy beleszárad a korrektor. Eldolgozásra szerintem teljesen alkalmatlan sőt több rosszat tesz mint jót azzal, hogy felszedi az alapréteget (ha építeni próbálná az ember).
Lehet újra próbálom majd, ha lesz világosabb árnyalat is a boltokban, mert a szivacsot leszedve egész jó kis termék. De őszintén szólva maradok inkább a Catrice folyékony korrektornál. Igaz egy idő után beleül a ráncocskákba, de ez egy simítással orvosolható, és jóval olcsóbb.

Tonymoly Inked Cushion Gel Liner

Tonymoly Inked Cushion Gel Liner
2017. október 20.

2017 április: A 05: Olive Black árnyalatot rendeltem meg magamnak. Na most, teljesen ledöbbentem amikor először húztam egy vonalat a kézfejemre ugyanis a swatchokon amiket láttam jött ennyire át, hogy a tusnak arany/zöldes metál fénye lesz amikor fény éri. Eszméletlenül gyönyörű *-* Az ecsettel nagyon egyszerű dolgozni. A festék maga gyorsan szárad, a tartóssága átlagos, egyszerű lemosni. Engem igazából a csomagolásával vett meg, már csak azért is 5*-öst kap tőlem :D

2017 októberi update: Szerettem használni, de rendkívül hamar beszáradt. Magában egy olyan 1,5hónapot bírt utána egyre-egyre nehezebben vette fel a festéket az ecset. Június végén fogtam magam és kiszedtem, magfordítottam és vissza-szenvedtem a kis tömzsi festékes párnácskát a helyére - megérte mert rögtön újra használható "friss" termékhez jutottam. Mostanra már ténylegesen használhatatlan lett. :(
A szekrényen jól fog kinézni illetve az ecsetet fogom még használni, de azért örültem volna, ha ennél tartósabb a termék.