nusmanna

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

2060 pont

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. március 29.

Ez az első savam, de annyira nem szeretem. Sajnos nincsen hasonlítási alapom, de nekem reggel a bőröm sápadt lesz, fakó és néha hámló... Lehet, hogy ez hosszú távon kifizetődő, de jelenleg nincsen kéztetésem arra, hogy felé nyúljak mert nem szeretem, amit a bőrömmel tesz és mivel ez az eslő hámlasztóm azt se tudom, hogy ez normális-e..

de teljesen le vagyok döbbenve a hozzászolásokon, elővettem megegyszer és jól megnéztem az üveget, hogy tényleg ugyan arról a termékről beszélünk-e.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. március 29.

Nem hiszem, hogy újra fogom venni. Nehezen szívódik be, azt hiszem ez a legnagyobb bajom vele mert így nem tudok semmit sem rákenni, a rutinomban pedig több termék is szerepel nem lehet megállni :D a hatásáról nem tudok mit mondani mert szerencsémre még nem vagyok ráncos, de azért a kicsi kis mimikai vagy mosoly ráncok nem tüntette el, mondjuk én nem is vártam tőle. Szerintem ezeket egy krém sem tudja eltüntettni, vagy csökkenteni annyira, hogy szabad szemmel is látható lenne.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF15 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF15 with Antioxidants
2021. március 29.

Sajnos kidobtam, szívem sem volt másnak ajándékozni. Fehér réteget hagy maga utána, de úgy, hogy nem szívódikbe és elkenni sem lehet rendesen. Érdekes élesztő szaga van (pár nap után egyébként ezt a szagot megkedveltem). de mindezeknél is rosszabb, hogy nagyon sok kisebb nagyobb pattanásokat okozott.