nussera

Regisztráció dátuma: 2016. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Holika Holika AC Mild Yellow Spot Patch Tapasz

Holika Holika AC Mild Yellow Spot Patch Tapasz
2019. december 21.

Szerencsére ritkán jönnek ki rajtam olyan mélyebb pattanások, amik napokig trónolnak az arcomon, de amikor előjön egy ilyen, nyomkodás után felrakok egy tapaszt rá (krémezés előtt, teljesen tiszta bőrre) és másnapra szinte el is tűnik. A pirosság természetesen marad, viszont a kis tapasz egy éjszaka alatt kiszippantja az undi dolgokat, és ezután sokkal könnyebb sminkkel elfedni a pirosságot.
Valahogy más ez a tapasz, mint a többi amit próbáltam. Középen vastagabb az anyaga, és mintha így jobban magába tudná szívni a khm... dolgokat. Nagyon jól tapad, nekem abszolút kedvenc lett.

Tonymoly Wonder Rice Smoothing Toner

Tonymoly Wonder Rice Smoothing Toner
2019. június 12.

Szuper hidratáló tonik, hatalmas kiszerelésben, verhetetlen áron. Több, mint fél évig elég egy flakon (500ml, hatalmas!!!), pedig reggel és este is használom, télen néha több rétegben is felütögetem a tenyeremmel. A vízhiányos bőrömet mélyen hidratálja, erre eddig még egy termék sem volt igazán képes. Úgy érzem a fölé kent esszenciák / szérumok / krémek is jobban fel tudnak szívódni, amikor ezt a tonikot használom.
Egyszerűen nem is tudna jobb lenni számomra, soha többé nem szeretnék másik tonikot keresni.

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner

Secret Key Aloe Soothing Moist Toner
2019. január 6.

Két flakont használtam már el belőle, nagyon szuper tonik! Minden bőrtípusra tudom ajánlani, a rétegzős rutin első lépéseként nagyszerűen helytáll.
Sosem gondoltam volna, hogy egy tonik ilyen erős hidratálóképességgel tud rendelkezni. Minden reggel és este 1-3 rétegben ütögetem fel a tenyereimmel a bőrömre, attól függően hogy mennyire érzem száraznak. Csak úgy issza magába a bőröm, egyáltalán nem lesz tőle ragacsos, egyszerűen tökéletes számomra. Nálam egy flakon olyan 4-5 hónapig tart ki, de tényleg elég megszállottan kenegetem magamra. Utazni is mindig jön velem, egyszerűen nélküle nem ugyanaz az arcápolási rutinom.
Most megakadt a szemem egy másik toneren, ezért most egy kis szünetet tartok a kapcsolatunkban. A megfizethető ára miatt viszont 100%, hogy még visszatérek hozzá.

1 ÖSSZETEVŐ