Nussh

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 12 vétel
Megnézem

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2019. március 10.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a krémet, és kb 1 hónapja használom. Pont kapóra jött, mert betöltve a harmincat egyre jobban éledeznek a ráncocskák a szemem körül, és ha nem alszom ki magam, akkor a karikák is sötétednek rendesen. Egy gazdag krémről beszélünk, ami hamar beszívódik, nem csúszik le róla a smink (minden nap sminkelek, így nekem ez is fontos szempont), és bár elég erős illata, de hála az égnek nem irritálja az amúgy érzékeny szemem. Viszont pont az érzékenységem miatt én mindent kevesebb ideig használok, mint ajánlott, mert a szempillaspirálok is 2 hónap után már irritálnak. Így elképzelni sem tudom, hogy ezt a krémet hogyan tudnám elhasználni pár hónap alatt a nagy mennyisége miatt. Valószínűleg érdemesebb lenne kisebb kiszerelésben is forgalmazni. Csodát nem vártam, de sajnos egyelőre nem látok számottevő változást :( Minden reggel és kb 2-3 naponta este használom. Ettől függetlenül örülök, hogy adhatok egy kis plusz kényeztetést a szemkörnyéki bőrömnek. Kíváncsian várom, hogy a későbbiekben hoz-e eredményt, és hogy mennyi idő után kezdi irritálni a szemem (ha elkezdi egyáltalán). Köszönöm a lehetőséget a kipróbálásra, update-tel még jelentkezem.

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis
2018. július 8.

Csak alkalmakra használok primert az alapozóm alá, így nem akartam nagy összeggel beeuházni, mivel jó ha ennek is az ötödét elfogyasztom a szavatossági idő lejárta előtt. Szépen egységesíti a bőröm, bár a pórusokat összehúzhatná picit jobban... Nagyon szépen tudom eldolgozni rajta az alapozót, viszont sokkal jobban érzem, hogy van valami az arcomon, mintha csak alapoznám. Részemről a mattító hatása elbukott, bár az én extra-zsíros bőrömön ez nem is csoda. Ár-érték arányban azt kell, hogy mondjam, nem rossz.

Lovely Sculpting Powder

Lovely Sculpting Powder
2018. július 8.

Kerestem egy olcsó alternatívát az Essence Get picture ready! Kontúrpalettájára, mivel azt már nem találtam a boltok polcain. Nem használok túl erős kontúrozást, úgyhogy gondoltam arra, amire kellene ez is elég lesz. Sajnos kb zéró pigmentáltsága van a barnának, pesig a bőröm hófehér. A világos színt nem szoktam használni, viszont a highlighter nekem nagyon bejött. Visszafogott, szép csillogást ad, és még tartósnak is bizonyult. Mennyiségre is elég sok, még akkor is, ha a háromból csak ezt fogom elhasználni. Viszont mivel a másik kettő számomra használhatatlan, így csak 3 csillagot adok.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ