Best of Beauty 2019

nusysan

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Philips Drycare Advance BHD186/00 Hajszárító

Philips Drycare Advance BHD186/00 Hajszárító
2019. február 3.

Nem értem hogy lehet elcseszni egy hajszárítót. Láttam ezt az egy negatív véleményt, de úgy voltam vele, hogy lehet kifogott egy selejtet. HÁT NEM. Első használat közben azzal kezdte (max fokozat, hideg állás) hogy magától lejebb vette a teljesítményt, pedig hozzá se nyúltam a kapcsolóhoz. Aztán pedig lekapcsoltam, felnyomtam az alapfokozatba és elkezdett brummogni egyentlenül. Nem egy olcsó készülék, ne vegye meg senki. Én Bécsben vettem, szóval nem is lehet az a kifogás, hogy Magyarországra hoznak szart.

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 29.

Nekem a Mauve for me van meg, ami egy sötét barnásabb májva, azonnal beleszerettem a színébe és nem tudtam otthagyni. Ahhoz képest, hogy egy krémes rúzsról van szó, szerintem egészen tűrhetően tartós, és nagyon kényelmes viselet. Nálam teli találat, amióta megvettem, csak őt hordom. Ha lenne egy fokkal világosabb verziója, mondjuk egy nude for me ( :D) akkor az zseniális lenne ezzel a formulával.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2019. január 7.

Nekem az Abu Dhabi árnyalat van meg, ami egy gyönyörű barnás nude. (mondjuk mikor megszárad, akkor barackosabb lesz kicsit) Én nagyon szeretem, de a nem túl nagy tartóssága miatt úgy használom, amikor tudom, hogy újra tudom kenni, mert egy egész napot közel se bír ki, max 4-5 órát. De kényelmes, könnyű, a szín egy álom, szóval nekem egy lazább napon go-to rúzs.