Nutsy

Regisztráció dátuma: 2020. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2021. március 30.

Nagyon régóta szemezek vele, időnként teszek egy próbát vele a csuklómra, ha D. közelben járok, és mindig megállapítom hogy IMÁDOM, nagyon különleges, édeskés, de nem émelyítő módon, egyedi, különleges illat, és konkrétan mindennap tudnám használni, évszaktól függetlenül, DE mégsem fogom megvenni, mert iszonyat gyorsan elillan, a leszáradás után átváltozik, szinte semmi nem marad meg az eredetileg kifújt kompozícióból. Ha olcsóbb lenne, talán vennék egy nagy kiszerelést, és könnyebb szívvel fújnék magamra 6-8 fújást is, de ezen az áron pazarlásnak érezném. Nagyon sajnálom, mert egyébként számomra ez lenne AZ ILLAT.

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock
2021. január 16.

Karácsonyi ajándéknak mentem el a sima Black Opiumot beszerezni anyukámnak, amikor is valamiért kifújtam a csuklómra egy kicsit a Floral Shock-ból. Nekem szinte egy az egyben Tom Ford Soleil Blanc!!! Habár a véleményeket olvasva, eddig senki nem írta, hogy hajazna rá, lehet hogy csak számomra, de én már régóta szemezem a Soleil Blanc parfümmel, és mikor ezt megszagoltam, nekem nagyon erőteljesen hozta azt az édes, virágos, kicsit kókuszos Tom Fordot. Órákkal később is meg-megszagolva a csuklómat, még inkább meggyőzödtem róla, hogy hasonlítanak, illetve megnéztem az összetevőiket, vannak azért közös jegyek is. Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, nem egy hétköznapi viselet, különleges, erőteljes, magával ragadó, nekem kicsit olyan ünnepi is.

UPDATE: Valamiért emlékeztetett TF Soleil-re, de most újra megszagoltam mindkettőt, és valójában mégsem hasonlít annyira. Mindenesetre ez a Floral Shock igazi tömény édesség, de nem rossz értelemben :)

Lancome Idole L'intense EDP

Lancome Idole L'intense EDP
2020. december 17.

Mintát kaptam belőle, és gondoltam majd hétköznapokon elfújkodom. 2x fújtam fel magamra, azóta nem nyúltam hozzá, pedig azért az 1,2 ml-es mintákat, ami picit is tetszik, nem olyan nehéz hamar elhasználni. A tartósságával nincs gond, az biztos, még este is ott volt az orromban, talán a hajamon maradhatott belőle, vagy nem is tudom, de úgy éreztem mintha lemosni sem lehetne ezt a parfümöt. Írták róla, hogy "fiatalos" illetve " könnyed" , ezek a jelzők szerintem nagyon távol állnak tőle. Számomra tolakodó, iszonyatosan erőteljes illat, de nem jó értelemben. Az egyik barátnőm, aki a felfújás napján érezte rajtam, " agresszívnek" titulálta, talán valóban ez a legjobb szó rá. Nekem nem igazán jött be, illetve 40 éves kor előtt elképzelni sem tudnám magamon... Lehet, hogy erre az illatra meg kell érni, ahogy mondani szokás.