Nuvola

Regisztráció dátuma: 2018. április 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Barfuss Hidratáló Lábápoló Maszk Kókusz Illattal

Barfuss Hidratáló Lábápoló Maszk Kókusz Illattal
2019. november 13.

Talán csak az én példányomra jellemző, de korántsem finom ez az illat. Kókusznak kókusz, de a szintetikus fajtából, és a háttérben valami nehéz zsírszag éktelenkedik. Egy szó, mint száz, nem túl kellemes szagú krém, ezért csak magányos órákra ajánlom, mondjuk elalvás előtt.

Nálam (éjszakai) kézkrémmé avanzsált, és be kell valljam, nagyon hatékony. Még másnap is megakad a szemem a kézfejemen, és elámulok, milyen finom puha rajta a bőr. Ezért aztán összességében ajánlom kipróbálásra. Pár száz forintért miért is ne?

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2019. november 13.

Sokak szerint jó spirál. Az tény, hogy praktikus, könnyen kezelhető, a kefével csak rásimogatjuk a pillákra a kencét. Fenn is marad, amíg kell, aztán nem nagy kunszt leszedni. Eddig rendben. Az egyetlen bibije az, hogy nem teszi igazán széppé a tekintetet, mert (nekem) szemernyit sem marad meg a pillák íve.
Középszerű.

Kneipp Sinnlich Ajakápoló

Kneipp Sinnlich Ajakápoló
2019. július 28.

Elég középszerű. Kellemes állagú, nem ragad, nem fénylik, viszont az ápoló hatása gyatra.
Nincs színe -- a különböző színű kupakok csak az illatvariációkra utalnak.
A dobozon ígért "érzéki" illata hamar elillan, de jobb is, mert a bioboltokat belengő elegyre emlékeztet.

Amint kivégzem a stiftjét, újrahasznosítom majd egy másik betéttel. Mert a csomagolása nem csupán mutatós, hanem tapintásra is merő élvezet.
UP: Kap még egy pontot, mert nyárra nagyon is elég, az illatát pedig már nem érezni. Végső verdikt: ugyan nem csodaszer, de akár újra is venném, ha nem tudnám utántölteni a pofás kis csomagolását.