Nuvola

Regisztráció dátuma: 2018. április 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Kneipp Sinnlich Ajakápoló

Kneipp Sinnlich Ajakápoló
2019. július 28.

Elég középszerű. Kellemes állagú, nem ragad, nem fénylik, viszont az ápoló hatása gyatra.
Nincs színe -- a különböző színű kupakok csak az illatvariációkra utalnak.
A dobozon ígért "érzéki" illata hamar elillan, de jobb is, mert a bioboltokat belengő elegyre emlékeztet.

Amint kivégzem a stiftjét, újrahasznosítom majd egy másik betéttel. Mert a csomagolása nem csupán mutatós, hanem tapintásra is merő élvezet.
UP: Kap még egy pontot, mert nyárra nagyon is elég, az illatát pedig már nem érezni. Végső verdikt: ugyan nem csodaszer, de akár újra is venném, ha nem tudnám utántölteni a pofás kis csomagolását.

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2019. július 28.

Tökéletes. Lágy krém, ami azonnal, nyom nélkül beszívódik, a szemem nem bántja. Természetes hatású: nem fénylik, de nem is abnormálisan matt. Karakteres zöld, növényi illata engem egyenesen vonz. A tubus 60 ml-s és praktikus csőrrel látták el.

UP: Még annyi, hogy Ohmybrush Vikinek ellentmondva: nem nehéz eldolgozni, és más kencékre is mehet, valamint a nap során még további rétegekben is felvihető gond nélkül. Így nyáron a fizikai fényvédőjük (Comfy Water) még jobb szolgálatot tesz, mert határozottan mattít.

Merz Spezial Augen Maske

Merz Spezial Augen Maske
2019. július 25.

Nagyon sűrű, gazdag, nehezen kenhető krém. Ha sikerült magunkra nyalintanunk egy adagot, azt a testünk hője fogja csak eloszlatni. Csak este tudjuk használni, mert nehezen szívódik be, és olajos réteget hagy. Az illata indokolatlanul édes, akár egy Impulse deo. (Ha valaki nem ismeri, akkor még nem a termék célközönsége.) Arra szocializálódtam, hogy a kozmetikumok illatosak, úgyhogy nincs is ezzel bajom, de ez sok és rémes, ráadásul tartós is. Na, de ha ezen túllendültünk, a hatás viszont meggyőző: másnap reggelre finom puhává teszi a szemkörnyék bőrét.
Érdemes kipróbálni: 350 Ft-ért kapunk 4 adagot. Én ugyan magamra kentem egy teljes tasaknyit, de igazából 3 bőséges adag is kijön egy rekeszből.

A pontlevonás a retró illatért jár.