nverus

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: -

Aden Körömlakk

Aden Körömlakk
2015. július 1.

Gyorsan szárad, nagyon szép színei vannak, ám ajánlatos kétszer lefesteni, mert úgy jobban kijön a színe. Nagyszerű állaga van, olcsó és minőségi körömlakk.Tartós, nekem 4-5 napig van,hogy bírja lepattogzás nélkül a mosogatás, és házimunka ellenére...
Ahogy Barney mondaná: It worths it :)

Aden Cosmetics Mini Körömlakk

Aden Cosmetics Mini Körömlakk
2015. július 1.

Tökéletes azoknak, akik nem minden nap használnak körömlakkot, viszont szeretnének olcsón, gazdaságosan jó minőségű terméket használni.
Erre tökéletes :) És még így is elég sokáig használható, és nekem volt amelyik egy év alatt sem száradt be és még mindíg használható.Egyetlen negatívumot , ha megemlíthetek, hogy a fehér, rózsaszínes, világos színek nem annyira pigmentáltak és kettő-három rétegben látszanak csak jól.De ennyi pénzért, ilyen minőségben ez igazán nem visszatartó tényező szerintem :) Mellesleg az intenzív színei (piros, sötétkék, fekete, türkiz) nagyon jól fednek és egy rétegben is tökéletesek :)

Avon Luck Testápoló

Avon Luck Testápoló
2015. július 1.

Nagyon jól hidratál, és mennyei illata van :) Nagyon szeretem :) Az ilyen tubusos kiszerelések általában nem tetszenek, de ez ahhoz képest, hogy 150 ml elég sokáig jó. Én majdnem 10 hónapja használom naponta és még csak most fog lassan elfogyni, de mindenképpen újraveszem majd :)
Az illata annyira jó, hogy akár parfüm használata nélkül is intenzív és üde illatunk lesz :)