nyappyberii

Regisztráció dátuma: 2012. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tigi Bed Head Candy Fixations Sugar Shock Hair Bodifying Sugar Spray

Tigi Bed Head Candy Fixations Sugar Shock Hair Bodifying Sugar Spray
2014. december 24.

húha én erre hihetetlen módon vágytam évek óta. angliában sikerült is beszereznem de jóónagyot csalódtam.
adtam neki jópár esélyt, fújtam sokat, fújtam keveset, néztem tutorialt,de körülbelül semmit sem csinált a hajammal.Sem texturálás, semmi. Fújtam rétegenként,meg már mindenhogy. A hullámok meg még hamarabb kijöttek a hajamból a használata után :D

szóval nekem sajnos nem jött át, de az illata nagyon finom.
up: aztán mostmár olyan szinten megbaráétkoztunk hogy el sem tudom nélküle képzelni az életem, valami gyönyörű hajat csinál. nem tudom mi történt, összecsiszolódtunk tán :) de valami eszméletlen texturát ad, és mindenki csak dícséri a hajam. szal mostmár nem eladó :))
azt csinálom hogy hajmosás után kifésülöm a hajam és engedem, hadd száradjon törölközőnedvesre. mikor úgy érzem, hogy már jó, előrehajtom a fejem, előredobom a hajam, nyomok rétegenként pár fújásnyit, kicsit gyömöszkélem aztán felkötöm a fejem tetejére egy nagy kontyba. egyszerűen csodás lesz a hajam másnap reggel :)

Vaseline Kakaóvajas Ajakápoló

Vaseline Kakaóvajas Ajakápoló
2014. november 15.

ójaj nagyon szeretem :) mindig nézegettem angliában a munkatársaimat hogy ezzel kenegették a szájukat, hatalmas kultuszta van odakinn ennek az ajakápolónak :D én is kipróbáltam, először nem voltam vele elégedett aztán egyre jobban a szivemhez nőtt, július óta használom és még igy 4 hónap után is van benne annyi, hogy még egy-két hónapig kitartson mindennapos használat mellett :)

Makeup Academy Körömlakk

Makeup Academy Körömlakk
2014. november 15.

én ezt Angliában kaparintottam, meg, el sem hittem, hogy csupán 1 fontba, vagyis 390 forintba került. ennek ellenére az eddigi legtaretósabb és legszebb körömlakkom :)