Best of Beauty 2019

nyarigabi

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő

Smoothskin Bare IPL Villanófényes Szőrtelenítő
2019. július 15.

Két hónapja vettem 62.000 Ft-ért, elégedett vagyok az eredménnyel: lábon és karon a szőrszálaim 75%-a, bikinivonalon és hónaljon kb. az 50%-a eltűnt. Az erős szőrzettel nehezebben bír el, a teljes fájdalommentesség pedig nem igaz: érzékeny területeken eléggé éget. A bikinivonalon és a hónaljban lassabb az eredmény, de azért látványos, ráadásul a meglévő szőrszálak is lassabban nőnek vissza. A teljes test kezelése kb. fél óra, mert bár folyamatosan villant, a 0,6 másodpercet az első pár percben tudja tartani, utána kissé lelassul. Kb. nyolc kezelésen vagyok túl két hónap alatt, igyekeztem minél gyakrabban használni, hogy nyárra legyen eredménye. Összességében elégedett vagyok.

Douglas Ultralight Alapozó

Douglas Ultralight Alapozó
2019. június 23.

Rajtam határozottan nem könnyed, sőt, maszkos hatást keltett (nem a mennyiséggel volt a probléma), beleült a ráncokba, de a legnagyobb bajom vele, hogy pattanásokat csinált, amit a nagyon intenzív illatából már sejtenem kellett volna, ennek ellenére sok esélyt adtam neki, mielőtt kidobtam, mert a szín meglepően passzolt. Soha többé!

Lanvin A Girl In Capri EDT

Lanvin A Girl In Capri EDT
2019. június 21.

Moschino Funny és egy könnyed testápoló krém keveréke ez az illat, rendkívül finom, citrusos-krémes, nyárra szuper szerintem.