nyauka

Regisztráció dátuma: 2016. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator

Hada Labo Tokyo Lotion Anti-Aging Super Hydrator
2023. január 4.

Nagyon érdekes hogy így folyik, ezt meg kell szokni, én a tenyerembe pumpálok belőle és úgy masszírozom az arcomba. 2 napja használom... Eddig pozitív, az állag ellenére nekem totál beszívódik, utána nem ragadós, és puha lesz az arcom. Ma egy bolt füllbevalót néztem nulla smink volt rajtam, és nem borzadtam el magamtól, pedig ez gyakran megesik ilyenkor. Tetszett, egész egységes arckép nézett vissza rám. 40 éves vagyok kereken így már szem körül azért van ami nem tetszetős... Ezzel nem tudom mit fog majd kezdeni ez a jövő zenéje, de tény hogy kisimultnak láttam az arcom ott. A tapintása meg egy álom... Nem is tudom mikor volt ennyire puha az arcbőröm. Fellelkesülve én a kézfejemre is kenek belőle.

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém
2021. január 10.

A szokásos hidratálómért indultam, közbe beleakadtam ebbe a kis szépségbe. Gyors krémmánia teszt ellenőrzés után velem jött. Csajok ez egy Álom. Nagyon sűrünek tűnik, de mégis gyönyörűen beissza a bőröm. Az illata kellemes, tiszta, egyáltalán nem sok. A bőröm utána mint a baba, teljesen feltölt, a szemem környékén se csíp, sőt szinte követeli oda is jusson belőle. Utána nagyon szép egységet mutat az arcom. Nagyon nagy szerelem, ennyire jó telt érzés és puha bőröm még egy kence után se volt, pedig sokat próbáltam, tesztelgettem. Az árá is kitünő. Naponta kétszer tuti kenem, sőt alig várom. A bőröm vízhiányos, olykor zsíros, de ezzel reggel is úgy keltem, hogy semmi zsíros érzet, még mindig csak a puhaság, közbe teljesen feltölt, megtartja a vizet. Imádom.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. június 29.

Hétvégén strandolásnál teszteltem, nem épp fehér, de viszonylag világos bőröm van...szolizni szoktam, de most szerettem volna a naptól is barnulni ha már a gyerekekkel közel egész nap kint voltunk. És úgy tűnik bevállt. Olyan szépen fogott a nap, természetesen napvédő fölé használtam....ma a munkahelyemen mindenki észrevette milyen jó a szinem. Mondjuk fehér gatyába voltam, így jobban dominált, de tényleg jól fogott a nap önmagamhoz képest. Szoliba is ki fogom próbálni, de strandon kötelező darab lesz nálam az biztos. Arca is jutott egy kevés, nekem nem lett tőle bajom.