nyauka

Regisztráció dátuma: 2016. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. június 29.

Hétvégén strandolásnál teszteltem, nem épp fehér, de viszonylag világos bőröm van...szolizni szoktam, de most szerettem volna a naptól is barnulni ha már a gyerekekkel közel egész nap kint voltunk. És úgy tűnik bevállt. Olyan szépen fogott a nap, természetesen napvédő fölé használtam....ma a munkahelyemen mindenki észrevette milyen jó a szinem. Mondjuk fehér gatyába voltam, így jobban dominált, de tényleg jól fogott a nap önmagamhoz képest. Szoliba is ki fogom próbálni, de strandon kötelező darab lesz nálam az biztos. Arca is jutott egy kevés, nekem nem lett tőle bajom.

Nivea Coconut & Monoi Oil Body Soufflé

Nivea Coconut & Monoi Oil Body Soufflé
2019. november 5.

Ma vettem, boldogan nyitottam ki, csodás kókuszra vágytam, ehelyett...hát nem tudom nem jött be, de a kezemre kentem. Nehéz zsíros volt, beszívódni egy fél óra múlva szívódott be kb. Aztán arra lettem figyelmes valami zavarja az orrom, már el is feledkeztem róla mikor rájöttem, hogy a kezem bűzölög ettől a krémtől...még fél óra és már hámyingerem is lett az "illattól"...rohantam lemosni. Szóval se illatra, se állagra nem nyerte el a tetszésemet. Teljes pénzkidobás volt, pedig niveába még nem csalódtam.

Clearoderm Kezelő Oldat Pattanások Ellen

Clearoderm Kezelő Oldat Pattanások Ellen
2019. június 28.

Pár napja vettem, meg, mert valami szalcilsavas cuccot akartam, és ez volt a legkönnyebben elérhető. A fogamzásgátló abbahagyása óta a hátam folyamatosan nagy puklikkal van tele, ami sokszor kinyomhatatlan, és iszonyatosan fájdalmas duzzanat formájában jelenik meg, egyik eltűnik, jön a másik, idén nyáron strandra is csak 1-2 szer merészkedtem el miattuk. Már próbáltam több mindent, eddig semmi sem vált be, de ez most úgy tűnik segít.....amióta kenem, azóta láss csodát eliszkoltak a kis szemetek.Már csak pár sebecske van a patik helyén, amiket én kapirgáltam el. Hihetetlen, mivel főleg a vállam részén jönnek mindkét oldalon, így azt a részt ezzel kenem 3-4 napja, és újabbak sem jelentek meg. Pedig ennyi szünetet nem szoktak tartani a kis rondaságok. Még nem merem elkiabálni, de egyenlőre Imádom! Az állagát tekintve, nekem felüdülés, mert végre nem egy ragacsos fehér valamit kell magamon elviselni, ez pikk pakk beszívódík, illatmentes szinte, átlátszó, így az arcomra is kentem belőle, az államra, és ott is minden rondaság eltűnt, arról nem is beszélve, hogy a bőröm olyan puha tőle, mint a babáé. Szóval szép kezdeteken vagyunk túl, remélem így folytatjuk tovább is. Azóta eltelt egy év is, és még mindig barátok vagyunk, mindig van itthon....és mindig gyorsan segít. Eddig ennél jobb pattanáskezelőt nem találtam, de már keresni se keresek mást.