nyauka

Regisztráció dátuma: 2016. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém
2021. január 10.

A szokásos hidratálómért indultam, közbe beleakadtam ebbe a kis szépségbe. Gyors krémmánia teszt ellenőrzés után velem jött. Csajok ez egy Álom. Nagyon sűrünek tűnik, de mégis gyönyörűen beissza a bőröm. Az illata kellemes, tiszta, egyáltalán nem sok. A bőröm utána mint a baba, teljesen feltölt, a szemem környékén se csíp, sőt szinte követeli oda is jusson belőle. Utána nagyon szép egységet mutat az arcom. Nagyon nagy szerelem, ennyire jó telt érzés és puha bőröm még egy kence után se volt, pedig sokat próbáltam, tesztelgettem. Az árá is kitünő. Naponta kétszer tuti kenem, sőt alig várom. A bőröm vízhiányos, olykor zsíros, de ezzel reggel is úgy keltem, hogy semmi zsíros érzet, még mindig csak a puhaság, közbe teljesen feltölt, megtartja a vizet. Imádom.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. június 29.

Hétvégén strandolásnál teszteltem, nem épp fehér, de viszonylag világos bőröm van...szolizni szoktam, de most szerettem volna a naptól is barnulni ha már a gyerekekkel közel egész nap kint voltunk. És úgy tűnik bevállt. Olyan szépen fogott a nap, természetesen napvédő fölé használtam....ma a munkahelyemen mindenki észrevette milyen jó a szinem. Mondjuk fehér gatyába voltam, így jobban dominált, de tényleg jól fogott a nap önmagamhoz képest. Szoliba is ki fogom próbálni, de strandon kötelező darab lesz nálam az biztos. Arca is jutott egy kevés, nekem nem lett tőle bajom.

Nivea Coconut & Monoi Oil Body Soufflé

Nivea Coconut & Monoi Oil Body Soufflé
2019. november 5.

Ma vettem, boldogan nyitottam ki, csodás kókuszra vágytam, ehelyett...hát nem tudom nem jött be, de a kezemre kentem. Nehéz zsíros volt, beszívódni egy fél óra múlva szívódott be kb. Aztán arra lettem figyelmes valami zavarja az orrom, már el is feledkeztem róla mikor rájöttem, hogy a kezem bűzölög ettől a krémtől...még fél óra és már hámyingerem is lett az "illattól"...rohantam lemosni. Szóval se illatra, se állagra nem nyerte el a tetszésemet. Teljes pénzkidobás volt, pedig niveába még nem csalódtam.