NyBetti

Regisztráció dátuma: 2019. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 15.
Bőrtípus: Zsíros

Revox B77 Plex Hajtökéletesítő Kezelés

Revox B77 Plex Hajtökéletesítő Kezelés
2022. június 24.
(!)

Tesztelésre kaptam én isa terméket.

A hajam vékony szálú, száraz és töredezésre hajlamos. Egy hónapnyi használat után a termékről ezek a tapasztalataim:
Kifésülhetőbb a haj tőle, puhább is, ennek ellenére nekem elengedhetetlen a hajolaj használata e mellett is. A használata egyszerű, ha hozzám hasonlóan más is élvezi a hajmaszkokat, annak nagyon tudom ajánlani. 100%-os csodát sajnos egy termék sem tud nyújtani, de látványosan kezelhetőbb lett a hajam tőle. Heti egyszeres alkalmazás mellett a termék sokáig kitart (ez persze hajhossztól is függ, az én hajam lapockáig ér).
Összegezve, személy szerint én megkedveltem a terméket, a jövőben is folytatom a használatát.

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2021. október 29.

TO C vitamin por+GG hialuront keverek össze, és ebből is cseppentek bele. Fényvédő előtt ennyi a reggeli rutinom, és nagyon bevált. Jobban beszívódik így, mint magában, ad egy kis ragyogást, de nem tükörfény azért. Újraveszem.

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2021. október 29.

Pár hete váltottam rá, jó döntés volt. G&G hialuronba keverem, hozzá pár csepp TO Resveratrol + ferulic acid. Ütős így, ráadásul 1 lépesben fel tudok kenni mindent ami szükséges reggelente.
Szeretem, szép bőrképet ad.