nyiffi

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline Cosmetics 8in1 Total Action Sensitive Intensive Nail Hardener

Eveline Cosmetics 8in1 Total Action Sensitive Intensive Nail Hardener
2019. május 11.

Egyelőre jónak tűnik, nem régóta használom. Sajnos a 3. réteg után már matricaként lehúzható, de egy rétegben alaplakknak teljesen oké. Szép fénye van és 1-2 rétegben tartósnak tűnik. Akciósan vettem, így teljesen megérte eddig, kiugróan negatív vagy pozitív tapasztalat esetén módosítom a hozzászólást.

Miss Sporty Nail Expert 5 in 1 Körömerősítő

Miss Sporty Nail Expert 5 in 1 Körömerősítő
2019. március 3.

Nagyon gyengék gyerekkorom óta a körmeim, az itt olvasható vélemények alapján vettem belőle egyet (bár nekem teljesen átlátszó, nem rózsaszínes, mint a képen látható az üvegben), nagyon várom az eredményt. Vettem mellé egy másik lakkot is, amiről itthon kiderült, hogy nem olvastam elég figyelmesen és csak egy beszívódó gél, viszont formaldehid tartalmú, amitől tartok, de nagyon érdekel a hatása. A kettőt együtt kipróbáltam tegnap este, de majd erőt veszek magamon és külön-külön is felkenem őket, hogy pontosabb véleményem legyen :) Alapvetően rossz tapasztalatom van a Miss Sporty márkával kapcsolatban, tinédzserkoromban a 2000-es években rossz minőségű lakkok és szemceruzák jellemezték, úgyhogy nekem egy évtizedes kihagyásom van márka tekintetében. Elöljáróban annyit tudok írni, hogy nagyon gyorsan szárad, szép fényt ad, nincs kellemetlen illata. Pár hét és írok update-et, addig 4 csillag!

update 2019.03.03.:
Érdemi változást egyelőre nem fedeztem fel a körmeimen, de jó minőségű a lakk, mintha erősödne, szép fénye van, a szabad szélek szép fehérek. 5 csillag :)

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával
2019. március 3.

Ide is leírom, amit a magnóliás testvéréhez írtam: életem legjobb döntése volt megvenni! Száraz göndör/hullámos a hajam, mindig gond a fésülés, a fénye, a borzas szélfútta frizura... De ezzel nincs ilyen. Hajmosás után még nedvesen bedörzsölöm, nem mosom ki, szépen fésülhető, fényes, ápolt hatása van. Az illata isteni, az ára jó, megéri a flakon. Én nagyon sokat használok belőle, lapockáig ér a hajam, és egy jó másfél diónyit simán eltüntetek rajta. Nem nehezül el tőle, beszívja, szárazon remekül lesimítja.