nyiffi

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2021. augusztus 22.

Röviden: okés. Hosszabban: jó a színe, pocsék a tartóssága, nyáron imádkoznom kell, hogy ne izzadjon meg a homlokom, különben vége... A nap végére lekopik, nyáron még talán ez a szerencsém. Télen örömmel próbálom majd ki, többet várok tőle akkor, amikor nincs esélye leázni.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2021. augusztus 22.

Borzasztó gyorsan leizzadom nyáron. Télen még csak-csak összeszedi a szálakat, de nehezen tartja meg. Egy fuvallat és az egy irányba fésült szemöldököm összeborzolódik. Nem sokat tart, de azért elhasználom.

RdeL Young Soft & Matt Mousse Alapozó

RdeL Young Soft & Matt Mousse Alapozó
2021. augusztus 22.

Nagyon szépen fed, szép a színe, de... Az én hatalmas pórusaimat úgy üli körbe, mint egy megszeppent diákcsapat egy kráter szélén. Egyszerűen kiemeli a pórusokat, nem tudom úgy felpacsmagolni sem szivaccsal, sem ecsettel, sem kézzel, hogy ne látszódjon meg a rengeteg apró lyuk. Ha kézzel belesimítom akkor meg az ujjlenyomatom által hagyott kis sávok látszanak. Szivaccsal a szivacsos ütögetés textúrája látszik. Már bevittem a munkahelyemre, hogy vigye aki akarja, de senki nem csapott le rá, úgyhogy vissza fogom venni egy utolsó próbára, mert megsajnáltam az itt olvasott vélemények alapján, de az az igazság, hogy nem fűzök hozzá sok reményt.