Nyimuska

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick
2019. október 19.
(!)

Tesztelésre kaptam. Finom, elegáns illata van. Nem biztos, hogy én vagyok a legjobb tesztalany, ugyanigy nem vagyok izzadós típus. Kicsit nehezen kenhető, húzza a bőrt. Hatása átlagos - natúrok között biztos jónak számít. Az illata nem valami hosszantartó.

2019. augusztus 21.

Bár aktívan keresek kávéillatú parfümöket, ez az egyetlen, amire azt mondhatom, hogy igen: ez kávé illatú.

Kipróbáltam az összes black opiumot, a kávé tartalmú hugo bossokat, még sorolhatnám, de azokban csak úgy fedezem fel a kávéillatot, hogy kifejezetten rákerestem a kávé illatjegyre fragranticán, aztán céltudatosan elmentem megszaglászni Müllerben/Douglasban, aztán mély szippantásokkal keresem a friss kávé mennyei keserű illatát. És amint egy kis keserűséget vélek felfedezni, rábólintok, hogy jó, végülis, kávé, persze...

Visszatérve a Café Tubarosára: na ez az, amit kifújtam a csuklómra, és megcsapott a kávéillat, amit én reggelente a konyhámban főzök. Tiszta, kivehető, erős kávé. 4-5-ször visszamentem még a Douglasba tesztelgetni, tényleg kell-e, és igen, minden alkalommal ugyanúgy szerettem. Ma jött meg a csomagom :)

Egyébként nagyon tartós és erős parfüm, 8 órát kibír, és 2-3 fújás is bőven elég tud lenni. A kávé mellé pedig tubarózsalekvárt érzek. Tehát képzeld el, hogy a virágszirmokat befőzik, becukrozzák, mint egy lekvárt, na ezt az édes virágillatot érzem a mennyei kávé mellett. Montale Intense Caféja elbújhat vasszagú, szintetikus rózsájával.

2019. augusztus 21.

9 ÖSSZETEVŐ