nyinails

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2018. február 22.

Szeretjük egymást. Szuper a szín, néha kicsit meglehelgetem, ha ugy erzem, nem fog eléggé.

Essence Studio Nails Fix It Körömragasztó

Essence Studio Nails Fix It Körömragasztó
2018. január 12.

Ez szuper termék. Szerintem olyan, mint egy pillanatragasztó, legalábbis a szaga, de az a lényeg, hogy az ecsettel sokkal precízebben tudom oda kenni, ahova akarom. Én nem körömékszerre használom, hanem a teafilteres megoldáshoz, amivel konkrétan heteket bír a körmöm, úgy, hogy közben x-szer lemosom a körömlakkot - és még mindig tart. Igazából az egyetlen nehézséget az eltávolítása okozza:D

UPDATE: nem tudom, mások hogy csinálják, mert nem mondanám, hogy annyit nyitogattam, mindenesetre a fele még minimum megvan, és takony állagú lett, gyakorlatilag használhatatlan...:( -2 csillag.

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel

Neutrogena Ajakápoló Sarki Szederrel
2018. január 12.

Imadom!! Eloszor fura volt szaga, de felkenes ytan mar nem erzem, vagy csak megszoktam. Iszonyu jo erzes bekenni vele a szamat, szepen hidratal, es matt ruzs ala is ezt hasznalom. Ujravevos!

UPDATE: elveszek egy csillagot egylőre, mert az a gyanúm kezd lenni, hogy az utolsó harmadában már inkább szárítja a számat, mint helyrerakja. De még kísérletezem, igaz, nagyon kevés maradt benne.