nyisike

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Seche Vive Gél Hatású Fedőlakk

Seche Vive Gél Hatású Fedőlakk
2019. október 28.

A legjobb fedőlakk. Gyorsan szárad, nagyon fényes és tartós. Mióta ezt használom a manikűröm simán kibír 7-9 napot, előtte már 1-2 nap után kopott. Nem olcsó a többi fedőlakkhoz képest, de szerintem mégis megéri az árát.

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk
2018. október 14.

Túl van árazva. A hey sailor árnyalat van meg. Sokkal többet vártam tőle, a nagy hype miatt. A szín szép és a fedése nagyon jó, viszont olyan mintha sosem száradna meg rendesen és nagyon gyorsan kopik ( 1- 2 nap).

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra
2018. október 14.

Ez "A" hajápoló! Egyszóval csodaszer. Sokáig gondolkodtam rajtam, hogy mevegyem-e, mert őszintén szólvan kicsit drálottam és féltem, hogy nem fog bevállni. Aztán egyszercsak a barátnőm meglepett vele a születésnapomkor.
Sok mindennel probálkoztam már annak érdekében, hogy a hajam rendbe hozzam. Azt kell róla tudni, hogy nehezen kezelhető, zsirosodó, mégis nagyon száraz (főleg a végei), vastagszálú,hullámos, töredezésre és gubancolódásra hajlamos,
Ez az egyetlen egy hajápoló ami orvosolni tudta ezeket a problémákat. Minden hajmosás után használom, 7-10 fújást nyomok a tenyerembe és azt elolszlatom az egész hajamon, kivéve fejbőrömön ( derékig érő a hajam). Az eredmény puha, fényes, könnyen kifélülhető haj a következő hajmosásig (3 nap). Az egyetlen negativuma az illata, ami számomra túl erős. Nekem egy flakon kb, 6 hónapig elég. Szerintem megéri az árát.