Nymeria94

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2019. június 4.

Ha jól tévedek, akkor immáron negyedik éve kiváló harcostársam a 030-as Brow-n eyed Peas fantázianevű árnyalat és reményeim szerint még jó néhány közös év vár ránk. :-)
A ceruza hegye tökéletes állagú, se nem túl kemény, se nem túl puha, nagyon könnyedén és gyorsan kaphatunk vele szép természetes és precíz végeredményt. Amivel egy kicsit kevésbé vagyok elégedett az a tartóssága. Példának okáért legutóbb a Glamour-napokon tapasztaltam, hogy a nagy ruhapróbálgatások közepette bizonyos helyeken igen csak hiányossá vált a szemöldököm, illetve az elmúlt hetekben egy kiadós negyven perces biciklizést követően szintén lyukacsos szemöldökökkel találtam szembe magamat. Mondjuk azt fontos leszögeznem, hogy egy néhány tinikori, önkezemmel végrehajtott szemöldökcsipeszes vérengzést követően, sajnos igen csak sok helyen kell hozzátoldanom az eredeti szemöldökömhöz ceruzával és a tartósságbeli probléma is inkább a bőrre visszarajzolt területeket érinti, szóval ez talán kevésbé a ceruza hiányosságának tudható be. Emellett számomra nagy pozitívuma még, hogy napi használat mellett sem fogy gyorsan (mint anno a Trend It up ceruzája), én általában Glamour-napokon szoktam beszerezni és egy ceruza nálam a tavaszitól az őszi kupon napokig simán kitart.
Összességében nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, szinte biztos vagyok benne, hogy amíg a Catrice állványok állandó kínálatának része lesz, addig visszatérő vásárlója maradok. :D

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2019. február 8.

Többekhez hasonlóan, én is azok táborát erősítem, akik e termék megvásárlásával nyertek bebocsátást highlighter kedvelők birodalmába. :-) Bár nem végeztem átfogó piackutatást, de amondó vagyok, hogy kezdőként az ár-érték arányát tekintve az egyik legjobb választási opció a hazai drogériás kínálatot szemrevételezve.
Másfél éve használom már a kis drágát hétköznapokon és különlegesebb alkalmakon egyaránt, így már igen csak a tégely végén járok. Apropó tégely, ahhoz képest, hogy egy meglehetősen gagyi műanyagnak tűnik és a kezdeti időkben meg voltam róla győződve, hogy az első utazást követően atomjaira fog hullani, egészen jól bírja a heti jövés-menést, nesszeszerben utazást és csak pár hónapja tört le a tetejéből egy kis darabka, de még így is jól zárható.
Maga highlighter szépen mutat bőrön, (ahogyan azt alant írták már) vizes hatásúnak tűnik, a pici csillámok, amiket tartalmaz, pedig egyáltalán nem feltűnőek vagy zavaróak. A tartósságával is meg vagyok elégedve (mindig alapozóra viszem fel), ha nem macerálom túlzottan sokat az arcomat, akkor még a nap végén is szépen mutat a bőrömön.
Összességében elégedett vagyok vele, szerintem kezdő highlighter-kedvelőként különösen megéri beruházni rá. Most, hogy már van némi tapasztalatom ezzel a termékkategóriával, nem biztos, hogy újra fogom venni (vannak még highlighterek a piacon, amik erőteljesen piszkálják a fantáziámat), de közel sem lehetetlen, hogy később nem fogok visszatérni hozzá.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2018. november 20.

Bevallom két évvel ezelőtt engem is megkísértett az eos ajakbalzsamok körüli hype, ezért egy Müllerbe szóló végösszegi Glamour kuponnal a zsebemben engedtem a csábításnak és beruháztam egyre.
Az illatát nagyon szerettem (teljen olyan, mint a fehér Tic Tac cukorkának, ami nem túl meglepő tekintve, hogy az is mentolos) és ha nem volt brutálisan kiszáradva a szám, akkor szépen tette a dolgát a hidratálás terén is, bár a fennen említett illata és az íze miatt, van egy olyan gyanúm, hogy a kelleténél többször találtam alkalmat a használatára. :-) Ezért nagy lelkesedéssel kenegettem-kenegettem, egészen addig, amíg a balzsam rész kis gömbfelületét teljesen leamortizáltam és már nem tudtam kényelmesen felvinni az ajkaimra, csak az ujjaimmal. Ezzel egyidőben beszereztem egy Carmexet, ami tökéletesen kiszolgálta az ajakbalzsamok szemben támasztott mindennemű igényemet (és szolgálja a mai napig is, mert azóta újra vettem), ezért ez a kis drága szépen lassan feledésbe merült. Ha néhanapján rábukkantam a holmijaim között bele-belenyúlkáltam, de jobbjára csak rácsodálkoztam, hogy a szép kis csomagolása mennyire koszos lett a táskába hajigálástól. Végül a tegnap végső búcsút vettem tőle, mert így két évvel a felbontását követően már rémesen kellemetlen műanyag szagot árasztott magából.
Összességében nem bántam meg, hogy anno elcsábultam és megvettem, mert szerettem használni és lássuk be, elég fancy kis termék, de nem érzem azt, hogy nélkülözhetetlen lenne az ajkaim számára, ezért valószínűleg nem fogom újravenni.