Nympha

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Nectra Color Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Nectra Color Tartós Krémhajfesték
2014. április 29.

Tegnap lett először festve a hajam. A mogyoróbarna árnyalatot próbáltam ki. Nagyon féltem, hogy túl bordós vöröses lesz az eredmény, de kellemes csalódás ért. Kellemes vörösesbarna színt kaptam, amilyenre mindig vágytam. Nem szárította ki még jobban a göndör hajam és nem is csípett felvitelkor. Egyelőre jár az 5 csillag.

Update: 3 mosással festés után erősen kopik. Most már ott tartok, hogy foltos a hajam, ezért le kell vonnom 1-2 csillagot.

Borza Ricinus Olaj

Borza Ricinus Olaj
2014. március 12.

Állítólag hajnövesztő hatású a ricinus olaj. Én többször is alkalmaztam fél évekig, de az eredmény egyenlő a semmivel. Egyáltalán nem nőtt gyorsabban a hajam, bár egészséges volt napi vasalás mellett is. Emiatt valószínűleg újra fogom kezdeni a kúrát.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2013. augusztus 18.

Barackszínű Gloss Like Gel kudarcom után kipróbáltam egy Nude-ot is. Nem nyerte el a tetszésem, szintén csíkoz és nem szárad. Van még egy kék Gloss Like Gel lakkom is, még nem volt időm kipróbálni, de tartok tőle, hogy megint csalódok. Az új kollekciókból egyedül a Dark Shine foszforeszkálós tetszett eleinte, gyorsan száradt és tetszett, ahogy világít, de már az is besűrűsödött.