Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Isana Botanical Brokkoli és Chia Arcmaszk

Isana Botanical Brokkoli és Chia Arcmaszk
2020. május 27.

Nekem elég szívós a bőröm, nem érzékeny, nem pirosodik, mégis a legtöbb fátyolmaszk elképesztően szokott csípni a felrakást követően pár percen belül. EZ viszont kivétel. Fél áron vettem, és ezen az áron a legjobb arcmaszkok egyike. Dúsan átitatott, nagyon finom az illata és tetszik, amit a bőrömmel csinál. Vannak hámló, száraz részek, de ez megszünteti, nagyon bejött. Ma vissza is mentem, és betáraztam még párat.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2020. május 25.

Nekem is nagyon bevált. Hozza amit igér, a szemcsék pedig végre nem ,,tesséklássék" módjára simogatják az ember bőrét, hanem rendesen radíroznak. Az illata nagyon kellemes számomra. Heti 1-2-szer használom, az eredmény puha, felfrissült arcbőr. :) Csakis 5*-ot adhatok, mindenkinek ajánlom!
Ja és nagyon-nagyon lassan fogy, mert én pld. csak egy picivel több, mint egy borsódzemet használok belőle. A márka lemosójával együtt használom.

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual
2020. május 23.

Nekem bevált. Hozza a megszokott magas minőséget, amit az eddig próbált Dove tusik mindegyike. Én is az illata miatt vettem meg, pont olyan kis krémes és picit fanyar illatnak találtam, ami így tavasszal tökéletes. Nekem nagyon kellemes élmény vele a fürdés, körbelengi az egész fürdőszobát, nekem nem szárítja a bőrömet és nagyon sokáig érződik az illata.