Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő
2019. október 12.

Hatalmas kedvenc, valóban nyugtat, és mesés illatba burkol. Bármennyire nagy kedvenc, csak néha-néha használom, hogy ne váljon megszokottá számomra. Minden évben visszatérek hozzá, ez most is eljött, számomra ez a nagybetűs tusi.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. október 12.

Az előttem nyilatkozóval teljes mértékben egyet kell értsek, mert már én is elengedtem a zsírosodás dolgot, és elfogadtam, hogy ez a sorsom, így már hajápolás terén nem hajkurászom a zsíros hajra való termékeket, pláne nem dőlök be nekik.Ez a sampon évekkel ezelőtt volt használatban, de most Glamour napokon ezt vettem újra, mert eszembe jutott, hogy mennyire finom illata volt tőle a hajamnak. Olcsó és jó kis sampon ez, ennyi pénzért meg pláne. Zsírosodás ellen csodát nem tesz, de szerethető.

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
2019. szeptember 29.

Ha van egy mániám, az az ajakápolók gyűjtése, mely abból az okból fakad, hogy az Uriage előtt nem találtam az igazit. Egy véresre hámlott és szétpiszkált száj után döntöttem mellette, remélve, hogy segít. Imádom az illatát, az állagát. Elképesztően jó cucc, alig fogy, éjszakára használom csupán, bármit rendbehoz. Amióta megvan, rá sem nézek más ajakápolókra. Ha megint kuponos napok lesznek, azt hiszem beszerzek egyet, hogy legyen egy tartalékba nálam. Csakis 5****, de legszívesebben 1000-t adnék.