Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon

L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump Sampon
2022. március 12.

Én is a Gliss Kur Aqua sampon és eközött vacilláltam, vékonyszálú hajamnak nagyon kellett valami a töredezés mellett, így a sok jó vélemény miatt megvettem ezt a fantasztikus ilatú kis csodát a hozzá hasonló balzsammal együtt. Viszont annyira pihe-puha lett a hajam, hogy nem győztem állandóan a hajamat simogatni. Isteni illatú, puha hajat ad, meglátjuk mi lesz, mire elfogy.

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. március 12.

A legutóbbi blogbejegyzés miatt végleg eldöntöttem, hogy megveszem, már korábban is szemeztem vele, csak visszatartott, hogy egy másik hasonló termékkel a márkától istentelenül befürödtem, na meg hát nem is használok én semmi ilyesmit az arcomra. Viszont mostanában már azért elkél egy kis ilyesmi nekem, és én csak egy szebb, ragyogóbb bőrképet szeretnék ezzel a termékkel elérni. Nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, így úgy vélem nehezen fog rám romlani. A színe, és az enyhe, bőrképet tökéletesítő fedése miatt szerintem nagy adu-ász ez a termék, és akcióban megvéve úgy gondolom, nagyon megérte. Nekem a 0.5-2 very light árnyalat tökéletesen passzol.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2022. február 21.

A vélemények miatt vettem meg, mert kicsit el voltam kenődve most a hajam állapotán, mely nagyon töredezett újabban. Egyelőre nagyon tetszik, jövök majd hosszabban véleményezni, ha lesz tapasztalatom. Puha, finom tapintású a hajam hajmosás után, fini gyümi illata van, nem nehezíti el. Akciósan vettem. Óriási adag.