nyrktlin

Regisztráció dátuma: 2013. június 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél
2016. június 3.

Az előző arctisztítóm nem fogyott még el teljesen, ezért már megvettem ezt, de csak néhányszor próbáltam ki. A vélemények alapján kíméletesnek gondoltam, illetve arra számítottam, hogy nem fog szárítani. Nos, az arcom minden alkalommal CSIKOROG, de komolyan, mintha valami műanyagot simogatnék vizes kézzel. Soha nem tapasztaltam még ilyet, egész kicsi mennyiségtől is eltűnik az arcomról minden, ez viszont szerintem nem feltétlenül jó. Ettől függetlenül már megvan, úgyhogy tovább próbálkozom vele, hátha később jobb lesz. :)

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine
2016. május 29.

Imádom a gyümölcsös illatokat, főként nyárra. Ez az első Balea tüsfürdőm (korábban nyertem egyet, de az illatát nem bírtam elviselni, így arról nem tudok nyilatkozni), és eléggé "elmegy" kategória. Elég híg, az illata is hamar elmúlik, talán egy kicsit szárít is (hogy nem hidratál, az biztos) és nincs meg a használata után az a nagyon szuper, "hű de tiszta vagyok"érzés. Sokat dicsérik a Baleás tusikat, ezért többet vártam, hiába volt csak 250 Ft.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2016. május 29.

Az első alverdés ajakápolóm, de semmi problémám nincs vele. Az illatát egyáltalán nem lehet érezni, és elég jól hidratál. Az árával sincs problémám, ráadásul az összetevői is jók. :)

Update: Évek óta ezt használom, mindig van itthon egy. A legjobb ajakápolóm eddig, pedig elég sok darabon túl vagyok már. Vettem tavaly egy Bee Naturalt, az ehhez képest olyan, mintha semmit sem kennék a számra. Ez viszont "testes", vagyis ha felkenem, érzem, hogy a számon van. Minden este úgy fekszem le, hogy bekenem az ajkam, így reggelre nagyon szépen rendbe teszi. Nagyon szeretek kísérletezni, mindig új termékeket kipróbálni, de akár mikor nézem végig a kínálatot, valahogy mindig ennél maradok, esetleg kiegészítőként kipróbálok egy másik fajtát (egy itthonra, egy magammal vivős). A hatása szerintem szuper, a csomagolása is masszív, az ára pedig (350 Ft-ért vettem a múltkor) szerintem semmi, nem is nagyon látni ennyiért mást. Szóval én ajánlom, hogy mindenki szerezzen be egy ilyet. :)