Nytrus

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. szeptember 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eleven Australia Deep Clean Shampoo

Eleven Australia Deep Clean Shampoo
2023. október 19.

Ha este megmosom a hajam, akkor reggelre már nem is érződik frissnek, enyhén zsíros hatása van. Ezért vettem ezt a sampont, hátha kicsit erőteljesebben tisztít és legalább tudok csinálni éjjel egy frizurát, ami másnapra jól néz ki... Felemás eredmények, jobb a hajam, kevésbé "áll össze" másnapra, de a nem friss állapot még mindig fennáll (tiszta párnát használok, tiszítom a fésűt is, nem ez a gond). Valahogy a hajtövem nem lett sokkal jobb, viszont az egész hajam esése igen. Az 50 ml-s kiszerelést vettem, egyáltalán nem bántam meg, érdemes kipróbálni. De a nagyot nem biztos, hogy megveszem, még gondolkodom rajta és kipróbálok mást is.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2023. október 16.

Kellemes, hűsítő, ruganyos tőle a bőröm. Egyszerűen jó érzés feltenni. Nem tudom mennyit ér hosszú távon, de meglátjuk!

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler
2023. október 16.

Meglepően jó termék, az ilyenek miatt éri meg néha kísérletezni és csak úgy néha kipróbálni új termékeket a régi beválltak mellett. Ennyi pénzért maximálisan elégedett vagyok, csak lehetne tartósabb.

1 MÁRKA