nyunyi15

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jimjams Mellbimbóvédő Krém

Jimjams Mellbimbóvédő Krém
2023. december 7.

Legjobb ajakápoló ever! Nem vagyok Carmex-párti, főleg nem télen...Nem szeretem, hogy a hidegben még csípi is az ajkaimat. Aztán több helyen is láttam, hogy érdemes lehet megpróbálni a lanolint és hát mi az ami 100% tisztaságú lanolin, hát a mellbimbővédő krém, amin eleinte jót mosolyogtam, de gondoltam egy próbát megér. És láss csodát, tökéletesen működik. Nagyon kevés kell belőle, mert zsíros (nem meglepő módon), de jól védi és hidratálja a berepedezett ajkaimat, illetve valóban nincs íze és nem csíp. Mivel ez elsősorban mellbimbóvédő krém, ezért a tubusa nem egy ajakápoló kategória, de kis lyukon adagolható, picit rá kell segíteni ujjbeggyel. Egy hátránya van, hogy a nagy hidegben "megdermed" picit, mivel semmi másból nem áll, ezért nyomni kell azt a kis tubust :)

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Sport Izomlazító gél 3in1

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Sport Izomlazító gél 3in1
2023. november 22.

Mivel nem napi szinten használtam, ezért vártam a véleményezéssel. Általában csak izomláz, izomgörcs vagy egyéb kisebb fájdalom esetén használtam, de nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon hűsít, ami főleg nyáron nagyon jól tud esni. Érezni, ahogy a vérkeringést megélénkíti. Másnapra mindig enyhülnek a tünetek. Könnyedén beszívódik (nem egy masszírozáshoz való krém) és tényleg nem ragacsos. Mentolos-kámforos illata van, de én azt speciel szeretem. Egy dolgot "utálok" benne, hogy a kezemet is hűsíti, hiába mosom meg utána azonnal :)

Nature Blossom Wild Viola EDP

Nature Blossom Wild Viola EDP
2023. november 8.

A parfümök véleményezését mindig olyan szubjektívnek éreztem, de ez az illat egy kedves gyerekkori emléket idézett meg bennem.
Nekem ez a parfüm egy az egyben a régi "sütibabák" illatát hozza, amit természetesen imádtam. Szóval ha valaki egy kis nosztalgiára vágyik, akkor tudom ajánlani. Nem túl tartós az illat, ezért vonok le csillagot.

1 ÖSSZETEVŐ

Acid Red 52 Kockázat: