nyusza97

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Artistry Studio Nyc Edition 3 az 1-Ben Dúsító Szempillaspirál

Artistry Studio Nyc Edition 3 az 1-Ben Dúsító Szempillaspirál
2021. március 22.

Az általam valaha kipróbált legjobb szempillaspirál. Nem kenődik el, egész nap fent marad esős, párás idő esetén is. Nagyon intenzíven dúsítja és hosszítja a pillákat anélkül, hogy összeragadnának. Száradás után sem keményednek be a szempillák, hanem puhák, rugalmasak és hidratáltak maradnak, ezért én plusz 1 csillagot is adnék, ha lehetne. Nálam abszolút megéri az árát, évente újravevős.

Artistry Essentials Többszörös Védelmű Ápolókrém SPF30

Artistry Essentials Többszörös Védelmű Ápolókrém SPF30
2021. február 21.

A kedvenc nappali fényvédő krémem! Még a tengerparton sem ég le az arcom, ha használom :D és egyébként egy teljes szezont kibír egy tubus egészen márciustól október-novemberig. Ja és egyáltalán nem kelt naptej-feelinget, nagyon enyhe illata van és nem ragacsos az arcom tőle, hőségben is rajtam marad, és még építhetek is rá bármilyen sminket. Ár-érték arányban is szuper termék!

Essentials By Artistry Bőrhiba Elleni Frissítő Arctonik

Essentials By Artistry Bőrhiba Elleni Frissítő Arctonik
2021. február 21.

Nem az én bőrhibámon, de a barátomén abszolút segített a zselés bőrápolóval együtt. Nagyon pattanásos bőrű és könnyen gyullad is, és a tonik használatával a minimálisra csökkent az egész arcán. Többször újravette már. A C-vitaminnal dúsított készítmény egyébként is könnyen szárad, és remekül előkészíti a hidratálást.